Přejít k hlavnímu obsahu

Nový románek Nesvačilové má nečekané rozuzlení: Partnerka zadaného herce promluvila

Denisu Nesvačilovou (31) známe jako herečka, ale taky pár týdnů plnila česká média svým vztahem se scénáristou Petrem Kolečkem (39). Ten si nakonec, aniž by to Denisa věděla, rozhodl z trojúhelníku utéct přímo do svazku manželského. Ovšem další údajná aféra na sebe nenechala dlouho čekat.

Mohlo by se vám líbit

Denisa Nesvačilová má údajně novou známost: Milostný trojúhelník se opakuje

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ovšem to neplatí pro herečku Denisu Nesvačilovou (31), která údajně zažívá románek se svým kolegou v Divadle Radka Brzobohatého. Zdá se tak, že se z bolestného a velice veřejného rozchodu s Petrem Kolečkem oklepala a je připravená na novou životní etapu.
svetzeny.cz

Denisa má údajně pletky s dalším zadaným mužem

První rána, kterou Denisa okusila, byla svatba Kolečka s Vignerovou. Asi dvanáct hodin před tím, než jsme měli odletět na romantický pobyt do Athén, mi napsal, že se necítí na odlet, že neví, co bude, a že potřebuje být pár dní sám, protože je toho na něj hodně. Dvacet čtyři hodin poté, co jsme měli odletět, se oženil se svou bývalou partnerkou, o které ještě pár dní před tím mluvil velmi ošklivě,“ prozradila.

Údajný objev Nesvačilové je 21 let ve vztahu!

Aha! přišlo s nečekanou informací, že je Nesvačilová znovu zamilovaná a světe div se, znovu se údajně zakoukala do zadaného muže. Tím je její kolega a kamarád Lukáš Burian (44). Má to ale háček! Už 21 let je zadaný s hvězdou seriálu Ordinace v růžové zahradě. Životní partnerkou Buriana je Anna Kulovaná (41). Dvojice sice není svoje a zdá se, že svatbu ani neplánují. Asi už je to pasé. To bychom se museli vzít asi někdy na začátku. Ani po tom netoužím, prozradila Anna. Řekli jsme si, že se vezmeme, až budou děti velké. Ale vždycky se najdou důležitější věci. Teď jsme třeba peníze místo do svatby dali do výměny oken v baráku, práskl letos v únoru během rozhovoru s bulvárním webem Super.cz.

Mohlo by se vám líbit

KVIF 2023: Karlovy Vary ožívají! Po vážných problémech dorazila i Jiřina Bohdalová

V první půlce června vyděsila všechny fanoušky i kolegy informace o špatném zdravotním stavu slavné české herečky Jiřiny Bohdalové (92). Vše je zažehnáno, protože herečka právě dorazila do Karlových Varů. Podívejte se, jak jí to sluší.
svetzeny.cz

Co na aférku říká partnerka?

Na údajnou aférku se herečky a partnerky Buriana zeptal redaktor webu Expres.cz a její reakce byla velice rychlá. „Zasmála jsem se tomu. Alespoň si udělali promo na představení. Znám Denisu a vím, že její city rozhodně nepatří mému muži. Znám i svého muže, takže to vůbec neberu vážně,“ uzavřela spekulace Kulovaná.

Anna Kulovaná
Zdroj článku