Přejít k hlavnímu obsahu

Nezapomenutelná Pamela ze seriálu Dallas: Victoria Principal vypadá skvěle a je zpět na ranči

Se svou nejznámější postavou si Victoria Principal (74) s ničím nezadá. Hodná a obětavá je také v reálném životě. Po skončení herecké kariéry a podnikání se dnes stále velmi pohledná žena věnuje záchraně zvířat a podporuje různé neziskové organizace. Z ranče Southfork se tak oblíbená Pamela přesunula na svůj vlastní.

Budoucí hvězda fenomenálního seriálu se narodila v Japonsku. Tatínek byl seržantem u letectva, takže se celá rodina často stěhovala. Na střední škole si Victoria přivydělávala jako modelka, ale chtěla mít vzdělání a rozhodla se pro dráhu chiropraktika. Zamířila na školu do Miami, pokračovala v modelingu, získala titul Miss Miami a nic nenasvědčovalo tomu, že by se jí měl život obrátit naruby. 

Nehoda Victorii nastavila nový životní směr

Bohužel Victoria byla účastnicí autonehody, kterou zavinil opilý řidič. Z vážných zranění se dlouho vzpamatovávala a na studium neměla myšlenky. Školu tak nedokončila, ale rozhodla se zkusit štěstí v herecké branži. Začala chodit na soukromé hodiny do vyhlášené londýnské Královské akademie dramatických umění. Victoria se svou krásnou tváří, profesionálním vystupováním a touhou po herectví uspěla. Získala mnoho seriálových a filmových rolí.

Milá, krásná a obětavá Pamela

Tou nejzásadnější ale byla postava Pamely Ewingové z Dallasu. Legendární seriál naftařské rodiny Ewingů se začal v Americe vysílat v roce 1978 a spustil naprosté šílenství. Všichni hltali příběhy členů bohaté rodiny z ranče Southfork. Ne jinak tomu bylo i u nás, když se k nám seriál dostal. Všichni jsme fandili Pamele a její lásce s Bobbym, nesnášeli J.R., nebo litovali chudinku jeho ženu Sue Ellen. Devět sezón jsme pak nejen s Principal plakali, smáli se a drželi jí palce. „Cítila jsem, že je to pro mě jakási srdeční záležitost. Ta postava mi byla hodně blízká. V hloubi duše jsem také cítila, že ten seriál bude trhák,“ uvedla Victoria v jednom z rozhovorů. Nakonec však měla postavy hodné a spravedlivé Pamely dost a rozhodla se seriál opustit.

Vzpomínáte si na alkoholičku Sue Ellen z legendárního Dallasu? Z Lindy Gray je šmrcovní babička

V osmdesátých a devadesátých letech trhal seriál Dallas rekordy sledovanosti. Výraznou postavou byla alkoholička Sue Ellen, kterou skvěle ztvárnila Linda Gray (82). Herečka má se svou nejznámější postavou pramálo společného a je z ní šmrncovní babička.
svetzeny.cz

Principal je úspěšnou podnikatelkou a ochránkyní zvířat

Po odchodu si založila vlastní produkční společnost a rozjela podnikání v oblasti kosmetiky. ‚‚Vybrala jsem si péči o pleť, protože jsem ji milovala. Protože jsem si byla jistá, že v tom budu opravdu dobrá,” řekla Principal pro magazín People. K tomu ještě přidala šperky a povedlo se jí vybudovat obrovské imperium, z něhož v roce 2019 odešla. Victoria má srdce na dlani a je velmi zapálenou ochránkyní zvířat. Přispívá nemalými částkami na různé neziskové organizace, které pro ni mají smysl a sama založila nadaci Moki. Herečka je také úspěšnou spisovatelkou a její knihy o zdravém životním stylu se staly bestsellery.

Bohužel na muže oproti své práci a zájmům neměla krásná brunetka štěstí. Nevyšla jí dvě manželství a nebylo ji ani dopřáno, aby se stala maminkou. Veškerou péči tak věnuje svým zvířátkům na ranči. Zraněná nebo nemocná zvířata se snaží vyléčit a vrátit je zpět do normálního života. 

Tak šel čas s legendární Victorií Principal
Zdroj článku