Přejít k hlavnímu obsahu

Na ledu drsňáci, doma vzorní tatínci: Hokejista Radko Gudas má čtyři děti, "Pasta" vymodlenou dceru. Počtem by děti sestavily další nároďák

Daří se jim nejen na ledě, ale i v osobním životě. Ač jsou hokejisté z našeho reprezentačního týmu ještě víceméně mladí kluci, mnozí z nich už mají doma své následovníky či následovnice. Jejich budoucnost je sice stále ve hvězdách, ale ve světě se jistě neztratí. Už jen díky svým neobvyklým jménům. Počtem dětí by mladí hokejisté dali dokupy téměř celý další národní tým.

Čeští hokejisté nejsou šampioni jen na ledě, ale také v tatínkovských povinnostech. Když sečteme všechny jejich děti, dostaneme se k číslu, které by klidně mohlo naplnit menší školku a v případě, že jejich děti půjdou ve stopách svých otců, pak klidně i celý nový nároďák.

Naši hokejoví hoši si na tréninku předávají puk a v reálném životě zase plenky a láhve s mlékem. Když jeden z nich dá gól, je to důvod k oslavě celého národa, ale když některému dítěti vypadne první zub, je to v hokejové šatně hned druhá největší senzace...

Je jasné, že hokej je tvrdý sport plný těžké fyzické námahy, ale i adrenalinu a emocí. Není proto divu, že hokejisté potřebují stabilní zázemí, a tak se často žení a pořizují si rodiny v nižším věku, než jejich vrstevníci. Kromě toho, že se jejich partnerkami stávají krásné modelky, jak se už stalo standardem, řada našich mladých a úspěšných hokejových "zajíčků" se pyšní krásnými partnerkami a roztomilými potomky. Ty pak čas od času můžeme vidět i na hokejových záznamech, z čehož často vznikají ta nejdojemnější videa a fotografie.

Bylo by zajímavé vsadit si nejen na výsledky zbývajících zápasů, ale i na finálové skóre jejich potomků.

Mohlo by se vám líbit

Hokejový kvíz: "Rachna kachna, to to letělo!" Zavzpomínejte na legendární chvíle a otestujte svoje znalosti

Zajímá vás svět hokeje? Připravili jsme pro vás zábavný kvíz plný otázek o mistrovství světa. Překonáte rekordní skóre a stanete se hokejovým expertem? Nechte se unést adrenalinem soutěže a vyzvěte své přátele k souboji. Zábava a vzrušení vás zaručeně dostihnou na ledě i ve vašem prohlížeči!
svetzeny.cz

Hokejový obránce Radko Gudas: Každé dítě v jiném státě

Hokejový obránce Radko Gudas se toho nebojí. V pouhých třiatřiceti letech má se svojí manželkou Bárou doma hned čtyři kousky a každé z jeho dětí se může pyšnit jiným státem narození. Jak sám hokejista přiznává, přátelé si z něj často dělají na toto téma legraci. „Vtípky na to, že se nám narodilo miminko v každém klubu, kde jsem hrál, slýchávám často,“ řekl pro Blesk.czDvouletá Frída se páru narodila na Floridě, čtyřletá Elvíra ve Washingtonu, sedmiletý Kvído ve Philadelphii a devítiletá Leontýnka vykoukla na svět v Tampě. Velkou rodinu si Radko vždycky přál a dokonce pro ni postavil i dům v Berouně. Ostatně on i jeho žena pocházejí z velkých rodin, proto možná počet jejich potomků není ještě konečný. Zatím skoro s každým stěhováním rodiny přišlo na svět další dítko, takže je možné, že s dalším působištěm se opět zadaří. 

Michal Kempný zažil napjaté okamžiky nejen na ledě

Také Michal Kempný se stal otcem ve třiceti letech a spolu s partnerkou, krásnou modelkou a interiérovou designérkou Nicolou Minárikovou dali dnes již tříletému synovi jméno Adam.

Hrdým otcem je již víc než dekádu i kapitán hokejové reprezentace Roman Červenka, který má za manželku bývalou Českou Miss World 2010 Veroniku Machovou. Jejich dnes už jedenáctiletý syn dostal jméno Denis a zprvu to vypadalo, že půjde ve stopách svého otce. Pak ale postupně vyměnil tvrdý led za pevnou zem, a vydal se na taneční dráhu. V breakdance metá salta a má za sebou i první taneční úspěchy, takže o něm jistě uslyšíme.

Zatím nejčerstvějším otcem z týmu je útočník hokejové reprezentace Dominik Kubalík, který má potomka s manželkou Klárou. Dcera se narodila letos v květnu a nosí lehce exotické jméno Mia. A narodila se, jak jinak, než v den zápasu "Malá přišla na svět ve 12:58, jel jsem zpátky tak, abych byl stihl sraz před zápasem. Myslím, že všechno proběhlo v pohodě," líčil po utkání Kubalík pro Livesport.cz. Ten den označil za "hrozně náročný": "Emočně to létalo nahoru dolů, snažil jsem se v porodnici být aspoň nějaká opora, ale dneska to bylo všechno o paní. Zvládla to fantasticky, já jsem tam byl spíš podržtaška. Všechno je skvělé, pocity jsou úžasné, jsem hrozně rád, že to holky zvládly," pyšnil se.

Čtěte také: Mužní hokejisté a jejich drahé polovičky: Která krasavice ulovila srdce kapitána nároďáku Romana Červenky a koho si hýčkají jeho parťáci?

Úspěšní sportovci a krásné ženy k sobě patří od nepaměti. Ne jinak je tomu v případě našich hokejistů a účastnic různých soutěží Miss. Jednu takovou krasotinku si doma hýčká kapitán českého nároďáku Roman Červenka (38). Sympatická blondýnka Veronika (33), za svobodna Machová, podporuje svého manžela už dlouhá léta a stále to mezi nimi pěkně jiskří.

Vymodlená dcera Davida Pastrňáka alias "Pasta"

Doslova vymodlená je holčička Freya Ivy, dcera sedmadvacetiletého Davida Pastrňáka a jeho partnerky Rebeccy Rohlsson.

O tragédii Davida Pastrňáka a ztrátě jeho šestidenního synka Vigga se před dvěma lety hodně psalo. „Viggo Rohl Pastrnak 17. června 2021 - 23. června 2021. Shlíží na nás anděl a říkáme mu syn. Navždy tě budeme milovat,“ napsal tenkrát hokejista na Instagramu pod černobílou fotografii. 

Podobná tragédie by spoustu párů rozdělila. Ale David a jeho švédská snoubenka Rebecca se ještě více semkli. Za to byli odměněni vloni v červnu, kdy se jim narodila vymodlená dcerka s dalším netradičním jménem, Freya Ivy. Kvůli jejímu nerození David dokonce tehdy vynechal i mistrovství světa. „Teď už můžu přiznat, že to byl hlavní důvod, proč jsem se musel omluvit z reprezentace,“ přiznal vloni v červnu iSportu, čímž si získal ještě větší sympatie svých fanoušků. "O této chvíli jsme snili dlouho a já nemohu být na své dvě krásné holčičky víc pyšný. Nemůžu se dočkat, až budeš tou nejlepší maminkou pro naši malou nugetku," napsal legendární Pasta, který je vždy hrdým reprezentantem naší země.

Loterie na nový nároďák budoucnosti

Naši mladí hokejisté jistě ještě neřekli své poslední slovo, ani pokud jde o výsledky hokeje, ani počty jejich potomků.

Představte si úsměvnou situaci, kdy se celý tým i s rodinami sejde na společném grilování. Na jedné straně griluje kapitán týmu klobásky, zatímco na druhé brankář přebaluje miminko, a další útočník se snaží uspávat batole s plyšovou hokejkou v ruce...

Noční můrou trenéra našeho nároďáku tak možná není hráčovo zranění, ale spíše okamžik, kdy část týmu zůstane vzhůru kvůli nočnímu krmení. Je tedy klidně možné, že soustředění na mistrovství světa bude muset náš tým najímat i profesionální hlídačky dětí... Ostatně, bude to dobrá investice do naší hokejové budoucnosti.

Partnerky a děti české hokejové reprezentace:
Zdroj článku