Přejít k hlavnímu obsahu

Hokejový kvíz: "Rachna kachna, to to letělo!" Zavzpomínejte na legendární chvíle a otestujte svoje znalosti

Info ikona
Kvíz: Hokej

Zajímá vás svět hokeje? Připravili jsme pro vás zábavný kvíz plný otázek o mistrovství světa. Překonáte rekordní skóre a stanete se hokejovým expertem? Nechte se unést adrenalinem soutěže a vyzvěte své přátele k souboji. Zábava a vzrušení vás zaručeně dostihnou na ledě i ve vašem prohlížeči!

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Jak dnes vypadají slavné krásky?

svetzeny.cz

Český hokejový tým má respekt

Na mistrovství světa v hokeji má český tým velmi respektovanou pozici. Od založení turnaje v roce 1920 se český hokejový tým řadí mezi nejúspěšnější v historii. Tým je známý svou bojovností, technickým uměním a talentovanými hráči, kteří přinášejí radost fanouškům a úctu soupeřům.

Rachna kachna, to to letělo!

Zavzpomínejte na legendární hlášku z roku 2010! Pronesl ji kdo jiný, než všemi milovaný komentátor Robert Záruba. 

Jste připraveni? Hokejový kvíz ano!

Miláček českého hokeje? Záruba!

Robert Záruba je český sportovní komentátor se specializací na lední hokej. Narodil se 6. února 1968 v Praze. Je známý především svou dlouholetou prací pro Českou televizi, kde komentuje hokejové zápasy na nejvyšší úrovni, včetně mistrovství světa a olympijských her. Jeho vášeň pro hokej a charismatický komentátorský styl ho učinily oblíbeným mezi fanoušky hokeje. Jeho výrazné hlášky a energický projev přispívají k napětí a emocím během přenosů a dělají z každého zápasu nezapomenutelný zážitek.

Zlaté Česko

Česká republika vyhrála zlaté medaile na mistrovství světa v hokeji v následujících letech: 1996 (Rakousko), 1999 (Norsko), 2000 (Rusko), 2001 (Německo), 2005 (Rakousko) a 2010 (Německo).

Zdroj článku