Přejít k hlavnímu obsahu

Mark Wahlberg prodává svůj palác za 2 miliardy. Nahlédněte do domu splněných snů

Oblíbený hollywoodský herec Mark Wahlberg se rozhodl nabídnout k prodeji své luxusní sídlo v Beverly Hils. K obyčejnému domu má jeho palác stejně jako jeho prodejní cena však na míle daleko. Není se čemu divit. Herec si ho totiž nechal vystavět od základů podle svých přání a svého vkusu. Jak žije herec známý třeba z filmů Méďa nebo Skrytá identita? Nyní máte možnost nahlédnout do jeho soukromí.

Rozlehlé sídlo Marka Wahlberga, které vypadá spíš jako zámek nebo palác, než jako rodinný dům je nyní na prodej. Abyste si však sídlo s dvaceti koupelnami a 12 ložnicemi mohli dovolit, museli byste být skutečnými miliardáři. Známý herec ho totiž nechal vystavět podle svých představ na rozlehlém pozemku s výhledem na celý Hollywood, který koupil v roce 2009 za v přepočtu 180 milionů korun. Jak vypadá sídlo oblíbeného komediálního herce a bývalého rappera vystupujícího dříve pod přezdívkou Marky Mark?

Jak bydlí herec Mark Wahlberg? Podívejte se na jeho luxusní bydlení do galerie

Splněný sen, který uchvátí každého na první pohled

Rozlehlé sídlo vypadá nejen jako splněný sen všech obyčejných lidí, ale dokonce i miliardářů. Ukrývá v sobě totiž téměř všechno, co si může každý zbohatlík přát. Posuďte sama. Kromě výše zmíněných dvaceti koupelen a dvanácti ložnic, najdete v honosném paláci také posilovnu, obrovskou knihovnu, skatepark, bazén, vinný sklípek, a dokonce i kino s místy pro 15 diváků, fontánu nebo samostatný penzion či sportovní a golfové hřiště. Právě na sport nedá Mark dopustit, je tedy jasné, že jeho vysněný dům musí splňovat všechny jeho náročné požadavky na dostatečné sportovní i volnočasové a rekreační vyžití. V domě je navíc dostatek prostoru i pro velkou rodinu nebo pro početnou návštěvu. Sám Mark je pyšným otcem čtyř dětí a milujícím manželem, takže prostorný dům poskytuje jeho rodině dostatek pohodlí. Shrnuto a podtrženo, s takovým sídlem už by se mohl spokojit i ledajaký miliardář, nemyslíte?

Chcete slavné sousedy? Tady si vybere každý

Kromě toho, že Mark Wahlberg bydlí už i tak na neuvěřitelně lukrativním místě v Beverly Hills s výhledem na celý Hollywood, celé nemovitosti ještě více přidávají na ceně i její slavní sousedé. V okolí totiž nechybí ani známí kolegové Marka Wahlberga z řad celebrit, například Denzel Washington, Sylvester Stallone, Justin Bieber, Eddie Murphy nebo Samuel L. Jackson. Potencionální kupci si tak udělají radost nejen ohromným a velkorysým domem, který v sobě ukrývá snad všechny luxusní vychytávky současnosti, ale také jejich legendárními sousedy, které jim budeme moci jen tiše závidět.

Mohlo by se vám líbit

Celebrity, které vyměnily nevkus za eleganci: Podívejte se na proměnu Lady Gaga, Anne Hathaway a Blake Lively

Řada celebrit dlouho hledala svůj styl. Patří mezi ně i Lady Gaga, Anne Hathaway či Blake Lively. Tyto slavné osobnosti jsme mohli vídat v nevkusných modelech, ale tomu už je konec. Dnes naopak platí za módní ikony. Podívejte se na jejich proměnu.
svetzeny.cz

Nemovitosti celebrit hlásí extrémní boom

Prodej a nákup nemovitostí není poslední dobou mezi hollywoodskými hvězdami rozhodně žádnou výjimkou. Nové hnízdečko lásky si například před nedávnem pořídili slavní snoubenci Ben Affleck a Jennifer Lopez, své rozlehlé velkorysé sídlo se naopak rozhodla prodat herečka známá jako Pravá blondýnka Reese Whiterspoon. Zatímco běžní smrtelníci jim mohou jen tiše závidět, investice do nemovitostí se celebritám zkrátka vyplácí, navíc v nich mohou bez obav experimentovat, a plnit si tak své nejtajnější sny o bydlení.

Zdroj info: nypost.com, nasezahrada.cz

Mohlo by se vám líbit

Celebrity bez retuší a filtrů na červeném koberci: Fotky, které znáte z udílení cen, nejsou realita, ale pohádka

Není všechno zlato, co se třpytí. Ačkoli jsou světové celebrity úchvatně upravené na předávání různých cen, mají dokonalý make-up a šaty za horentní sumy, jejich póry, pupínky a akné rozhodně nezmizí mávnutím kouzelného proutku. Vy sice znáte fotky dokonale upravené, jak ale vypadají tyto celebrity doopravdy, když se prochází po červeném koberci?
svetzeny.cz