Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Zlatá labuť Adam Vacula podpantoflákem? Vítězka MasterChefa Besky si svého krasavce pořádně hlídá

Zrodil se nový idol! Při pohledu na Adama Vaculu (35) se zastaví dech nejedné ženě. Skoro dvoumetrový krasavec by rozhodně stál za hřích, ale partnerka, kuchtička Veronika ‚‚Besky” Beskydiarová (29) si svého milého hlídá jako ostříž.

A není se čemu divit. V roli majitele obchodního domu okouzlil Adam divačky seriálu Zlatá labuť. Najednou se o hercovu osobu strhl obrovský zájem a nabídky nejen na rande se začaly na sociálních sítích jen hrnout. Z toho důvodu měla Besky zasáhnout a jejich vztah pořádně medializovat, aby se vidělo, co za ‚‚hvězdu” si Adam hýčká ve své posteli a že chtivé fanynky mají smůlu.

Internetové seznámení

Moc dobře totiž vítězka MasterChefa z roku 2021 ví, jak lehké je někoho sbalit přes sociální sítě. ‚‚V příspěvcích, které se začínaly objevovat na profilu Zlaté labutě, jsem si všiml, že to někdo olajkoval. Tak jsem se podíval, kdo to je. A začal jsem té osobě psát,“ prozradil Adam pro televizi Nova, jak došlo na seznámení s Besky. Krásná brunetka je do fešného herce zamilovaná až po uši. „Nevím, jestli to může být ještě lepší. Je to krásné, Adam je úžasný. Já jsem našla štěstí,“ přiznala Veronika, která si svého přítele bedlivě hlídá.

Nejkrásnější muži karlovarského festivalu: Hlasujte v anketě a vyberte vítěze

Nejen o filmu, party a honosných šatech za statisíce je festival v Karlových Varech. Na své si přijdou i dámy, protože také zástupci z řad mužů se snaží pořádně vyfifknout a zazářit před přítomnými fotografy. Svět ženy udělal anketu o největšího fešáka. Kdo z pánů se dostal do hledáčku žen a rozhodně patří do naší galerie?
svetzeny.cz

Bez partnerky ani ránu

Na všechny akce se Besky snaží herce doprovázet a dává všem najevo, že jen ona je tou vyvolenou. Možná za její lehce žárlivé a majetnické chování může také zákulisní šuškanda, že Adamovu kouzlu měla propadnout i seriálová kolegyně Beáta Kaňoková (34). Kuchtička se holt musí smířit s tím, že si našla herce, jenž má našlápnuto na skvělou kariéru a snad ho nebude díky svému chování brzdit v rozletu.

Sláva předchází pád

Sama zažila, jaké to je, když partner nezvládá slávu toho druhého. Po výhře v kulinářské soutěži se Besky rozpadlo manželství. ‚‚Musel se smířit s tím, že jsem začala být veřejně známá osoba a potom to vyeskalovalo do toho, že jsem byla ve finále, a on tam nebyl,” uvedla po čase brunetka, co také stálo za rozvodem. Takže snad ona sama ustojí, že je nyní větší zájem o Adama, než o ní. I když se prý Vacula podle webu nasehvezdy.cz nechal slyšet, že končí se všemi rozhovory a bude se soustředit jen na svůj soukromý život. Zvláštní rozhodnutí herce, který by měl naopak sám sebe, co nejvíce propagovat a předvést se světu v tom nejlepším světle…


 

Jak se vám líbí vycházející hvězda našeho filmového nebe?
Zdroj článku