Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční pohoda začíná: Ještě stíháte pořídit ty nejkrásnější dárky pro své milované

Info ikona
Vánoce

Vánoce jsou tu za pár dní a my vám přinášíme řadu výjimečných dárků, které potěší nejen kolegyni, ale třeba i pomohou rodině ušetřit nějaký ten čas s domácími pracemi. Výhoda? Zbyde vám potom více času na společné vycházky, hry nebo lenošení u televize. Vyberte si se Světem ženy dokonalé dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každému! Šťastné a Veselé!

Péče pro zralou pleť 

EUCERIN HYALURON-FILLER + ELASTICITY 

Denní (SPF 15) a noční krém zlepšují pružnost pleti, vyplňují hluboké vrásky a navracejí jí zářivý sjednocený vzhled. Složení nabízí unikátní kombinaci arctiinu s kreatinem (kolagen-elastin komplex), doplněnou o kyselinu hyaluronovou a thiamidol.  

(speciální vánoční cena 1559 Kč, www.eucerin.cz

 

 

 

Info ikona
Eucerin

ONLINE: Forrest & Love měděná láhev s rytým ornamentem  

Udržitelné, praktické a stylové láhve na vodu z mědi, která podle ajurvédy disponuje léčivým vlivem na lidský metabolismus. 

( cena: 899 Kč, web: zde

Info ikona
CLA

Pro naše malé lásky

Your Planet Eco plyšový tygřík z báječné řady ekologických plyšových zvířátek je ručně vyroben z recyklovaných plastových lahví.

( cena: 399 Kč, Hamleys Praha, www.jabadaba.cz)

 

Info ikona
Tygřík

Pro kolegyni pro radost

Svěží novinka! Mentos žvýkačky s vitaminy jsou obohacené o vitaminy B6, C a B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Nechte se zlákat intenzivní a osvěžující příchutí šťavnatých citrusů! 

( cena: 26,90 Kč, www.mentos.cz

Info ikona
Mentos

Zkroťte vlasy, vousy i chloupky - od hlavy až k patě s Braun Styling MGK  

Multifunkční zastřihovač Braun Styling MGK pro úpravu vlasů, vousů i chloupků kdekoli po těle. Ostřejší, rychlejší a účinnější oproti předchozím zastřihovačům Braun. 

( cena: 2 299 Kč, web: zde)

Info ikona
Braun

Superrychlá pračka ovládaná mobilem 

Prací cykly praček nebývají zrovna krátké. U designových praček Bespoke AI praček od Samsungu ale můžete tuto dobu zkrátit až na polovinu a ušetřit až pětinu energie. Dávkování pracího prostředku i výběr programu si umí nastavit sama, stačí ji jen zapnout na dálku. 

( doporučená maloobchodní cena: od 16 990 Kč, web: zde)

Info ikona
samsung

Hladší oholení s Braun Series 7 

Holicí strojek Braun Series 7 je tím pravým pro náročnější zákazníky. Díky hlavici 360° Flex dosáhnete hladšího oholení i na obtížně dostupných místech.  

( cena: 5 799 Kč, web: zde)

Info ikona
Braun

iRobot Roomba Combo j7+ 

První skutečně samostatný robotický vysavač 2v1 s plně výsuvnou mopovací podložkou současně vysává i vytírá, a to bez mokrého koberce. Operační systém iRobot OS 5.0 umožňuje vyhýbat se více objektům a uklízet specifičtější místa. 

( cena: 31 999 Kč, www.irobot.cz

Info ikona
irobot

Z tropického ráje 

Barbadoský rum Plantation XO 20th Anniversary je vytvořený k 20. výročí Alexandra Gabriela, klíčové osoby rumu Plantation a významného odborníka světa rumu, v pozici master blendera. Sklízí úspěchy i po více než 10 letech, které uplynuly od jeho představení. 

( cena: 1200 Kč , www.warehouse1.cz)

 

Info ikona
warehouse

Braun Series X Styling – pro dokonalý styling pánských chloupků a vousů 

S Braun Series X vykouzlíte perfektní strniště, přesné zastřižení i dokonalé tvarování kontur, a to pohodlně, rychle a jednoduše.  

( cena: od 1 299, web: zde)

Info ikona
Braun
Měření