Přejít k hlavnímu obsahu

Ochladí se, tak si vyberte hřejivý kabát a kožíšek

Info ikona

Nový kabát je nejdůležitější investicí letošní podzimní a zimní sezony. Je na čase se rozhodnout, kterému typu dáte šanci. Vsadíte na evergreen nebo se odvážete a oslníte ve zvířecích motivech?

Než se ale zamilujete do konkrétního kousku, pamatujte na to, že kabát obléknete teď a sundáte v březnu. Jeho všestranné využití by vás mělo provázet celou dobu a měl by k němu pasovat i zbytek vaší garderóby.

Je libo klasiku?

Letošní kolekce mají opravdu co nabídnout a oproti jiným letům jsou i o něco odvážnější. To ale neznamená, že si ale tento rok nevyberou vyznavačky klasiky. Projmuté kabáty ve střední délce navíc mají nespornou výhodu - unosíte je na elegantní způsob ke kostýmu a kozačkám i k džínům a pohodlným teniskám. Černá, zdá se, dostala na sezonu stopku, šanci naopak mají odstíny země. Ulovíte si trendy kousek v šedé, hnědé nebo béžové?

Když chcete něco víc...

Pokud máte chuť na něco neotřelejšího, možná vás uspokojí inspirace 80. léty a kabáty se zvířecími motivy. Skvěle budou vypadat v kombinaci s jednobarevnými či barevně střídmými outfity. Světu módy kralují i britské akordy. Důkazem je kostkovaný boom - kabáty samozřejmě nevyjímaje. Netradiční novinkou sezony jsou pak kratší kožíšky, které vyhlížejí luxusnějším dojmem. Jehlové podpatky a velká večerní se k nim ale nenosí. Naopak dobře uděláte, pokud je obléknete k džínům, oversized svetru, čepici a biker boots. 

Tyto kabáty nás baví