Přejít k hlavnímu obsahu

Vaše valentýnské čtení tarotových karet podle znamení zvěrokruhu: Střelec i Býk se mají na co těšit, Kozoroh má smůlu

Info ikona
tarot

Využijte den lásky na maximum díky tarotovému výkladu karet přímo na míru vašemu znamení zvěrokruhu. Co vás čeká a nemine?

Svátek lásky je za dveřmi, a tak je ideální čas na výklad tarotových karet. Celková atmosféra, která přesahuje každé znamení zvěrokruhu, je taková, že komunikace je klíčová a nezbytná – zvláště po měsících retrográdních planet, které jsou konečně za námi. Tento den svatého Valentýna je důležité mluvit od srdce a jít směrem k tomu, co milujeme.

Beran: Devítka disků

Pokud nejste vázáni, láska a vztah, po kterých toužíte, se brzy dostaví. Naopak, pokud jste již ve vztahu, budete schopni projevit hlubší spojení. Klíčem k úspěchu bude mít s partnerem trpělivost, abyste si udrželi dlouhodobý šťastný vztah.

Býk: Král mečů

Je na čase, abyste se otevřeli a probrali všechny své emoce se svou drahou polovičkou nebo láskou. To znamená dát jí vědět, jak se cítíte, a bez váhání vyjádřit své potřeby. Nezdržuj se! Zbořte zeď a projevte své emoce, abyste dosáhli pokroku.

Blíženci: Rytíř disků

Zatímco jste se svým partnerem na stabilním místě, zjišťujete, že vztah by mohl využít svoji sílu k eskalaci, kterou byste si přáli. To může vyžadovat spoustu práce, která se může snadno stát vyčerpávající – ale vy jste na tuto výzvu plně připraveni.

Rak: Střídmost

Je možné, že nesouhlasíte se svým protějškem o tom, jak oslavit Valentýna. Neřešte, kam jdete na večeři nebo brunch nebo kolik utratíte za dárky, a zaměřte se na nalezení kompromisu, se kterým budete spokojeni oba.

Lev: Ďábel

Vše je o vzájemném potěšení, aby byly obě strany spokojené. Koneckonců, v tomto vztahu jste dva.

Panna: Desítka pohárů

Spíše než šílet nebo si rvát vlasy (což máte tendenci dělat), užívejte si sladkosti a radosti, které Valentýn nabízí. Budete mít blažené chvíle, když přestanete přemýšlet o věcech a budete se soustředit jen na přítomnost ve vašem vztahu a životě.

Váhy: Páže holí

Váš milostný život je všechno, jen ne nudný – zvláště dnes. Připravte se na dobrodružství, které je v srdci stejně divoké jako vy. Malá rada: Nedělejte si plány. Počkejte si, kam vás zavede vaše spřízněná duše.

Štír: Velekněžka

Intimita mezi vámi a vaší láskou se prohlubuje. Pokračujte touto cestou lásky a plánujte, že budete celý den zabalení do peřin, zatímco budete jíst jahody v čokoládě a pít šampaňské. Pokud máte chuť riskovat, vyzkoušejte novou polohu v posteli, abyste otřásli jejich a vaším světem.

Střelec: Císařovna

Není nic úžasnějšího, než když se s vámi na Valentýna zachází jako se superstar, kterou jste. Připravte se na několik dárků, chutné jídlo a hodiny a hodiny milování. Den bude celý o vás – tak se bavte tím, že se necháte rozmazlit. Užijte si pozornost a náklonnost, milí Střelci!

Kozoroh: Rozsudek

Nedělejte si starosti s tím, co letos dělají všichni ostatní – je naprosto v pořádku, pokud se vy a váš partner rozhodnete, že jste oba v náladě na domácí pohodu s pizzou, místo abyste se oblékali a šli do luxusní restaurace. Nebuďte kritičtí ke svým valentýnským plánům. Dělejte, co uznáte za vhodné.

Vodnář: Trojka pohárů

K tomu, aby se vztah ubíral správnýmm směrem, jsou potřeba (pouze!) dva, a proto je důležité, abyste se soustředili na city, které ke svému partnerovi chováte, a přestali poslouchat rady, které vám dávají vaši přátelé. Pak se můžete soustředit na to, co vaše srdce opravdu chce.

Ryby: Slunce

Slunce je nejjasnější hvězda – stejně jako vaše srdce na Valentýna. Posaďte se, uvolněte se a užijte si veselý čas se svým výjimečným člověkem. Nejen, že se dnes podělíte o smích a rozšíříte své srdce, ale budete si moci vytvořit vzpomínky, které vydrží na celý život. 

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.