Přejít k hlavnímu obsahu

Monika Bagárová a Makhmud Muradov hlásí návrat: "Milujeme tě," napsala Monika k dojemnému videu

Info ikona
Bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová se postarala o pořádný poprask. Sdílela krásné video své dcery Ruminky s "Machem" a fanoušci ji bombardují otázkami, zda jsou zase spolu. A zdá se, že dvojice opravdu tvrdě pracuje na tom, aby byli zase šťastnou rodinou.

Už i vrabci na střeše si cvrlikali, že krásná Monika Bagárová a Makhmud Muradov jsou zase spolu. Nikdo se dlouho nevyjadřoval, avšak po dnešním "vyznání" na Moničině Instagramu a následném potvrzení vztahu v rozhovoru, je vše jasné! 

Oslava narozenin a velký návrat

Monika sdílela krásné video s nezapomenutelnými okamžiky, které zachycují Muradova a jejich dceru Ruminku. Vytvořila tak dokonalé narozeninové video pro Makhmuda Muradova, který dnes slaví 32. narozeniny. Sama Monika potvrdila návrat ke sportovci pro Super.cz: „Chceme být rodina, fungující milující rodiče, a zároveň partneři. Snažíme se pro to oba dělat maximum.“ 

Jiné zdroje tvrdí, že je Mach zpátky s Monikou čistě z praktických důvodů, jelikož údajně plánuje vstoupit do politiky v Uzbekistánu. Tato informace ovšem není nijak potvrzena. Pravdu, jako vždy, zná pouze Monika s Muradovem, ovšem fanoušci se zatím nemohou nabažit představy, že ti dva jsou zpátky spolu.

"Tu je vidieť ako v živote nie je všetko buď alebo / čierne alebo biele ❤️❤️❤️ kompromisy láska tolerancia láska dieta láska život ❤️," napsala jedna z fanynek a další se hned přidává: "Velký respekt před vámi ❤️ jste vzor pro mnoho z nás a věřím, že Vaše rodina ustojí tyto malé krize?❤️."

Muradov reagoval na video 

Sám oslavenec okomentoval video slovy: "Děkuji moc Mamisku ❤️"

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.