Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu vás nikdy nevypečou a ozvou se po shcůzce. Patří sem Beran i Lev

Info ikona
horoskop

Téměř každý to někdy zažil: Po skvělém rande se ten druhý už jen tak neozývá. Stane se "duchem". To se vám ovšem s těmito třemi znameními zvěrokruhu pravděpodobně nikdy nestane.

Ghosting je bohužel běžný jev při seznamování. Myslíte si, že jde všechno skvěle, dokud se onen člověk náhle přestane ozývat a reagovat. Ale jaký byl důvod? Spousta lidí to ani neví. Ghosting je také důvodem, proč se mnoho svobodných lidí může vyhýbat seznamovacímu maratonu. Zklamání na konci je příliš velké. Pokud však chodíte s jedním z těchto tří znamení zvěrokruhu, pravděpodobně se vám to nestane:

1. Panna

Lidem narozeným ve znamení Panny vládne planeta Merkur. Je velkým zastáncem otevřené komunikace. Přestože zemské znamení není mistrem v odhalování svých pocitů a zranitelnosti, klade velký důraz na fungující komunikaci a jasnost. Takže pokud chodíte s Pannou, dejte znamení nějaký čas, protože dříve nebo později se ozve, chce to jen najít ta správná slova. A i když už se Panny o člověka nezajímají, myslí si, že je správné to sdělit, místo aby toho člověka nechali tápat. To jednoduše není jejich styl.

2. Beran

Znamení zvěrokruhu Beran nemá zájem se tichounce plížit pryč z vašeho obzoru. Beran je přirozeně vášnivý a impulzivní. Ohnivému znamení nevadí stará dobrá konfrontace, a tak nejsou ani příznivci ghostingu. Beran raději čelí nepříjemné situaci a prohlašuje, že už ho daná osoba nezajímá. Může se však také stát, že ohnivé znamení sděluje své pocity přímo a předem bez přemýšlení. To by mohlo někomu ublížit.  

Týdenní horoskop: Tři znamení, která čeká šťastný týden. Dětmi štěstěny je Býk, ale i Rak

svetzeny.cz

3. Lev

Lvi milují drama! Jsou to skutečné královny dramatu, když přijde na věc. Pokud tedy někdo jejich zprávu ignoruje, ohnivé znamení to vůbec nezvládne. V tomto vztahu je Lev zastáncem upřímnosti a poctivosti. Proto by Lva ani ve snu nenapadlo neodpovědět na zprávu od rande nebo nereagovat na někoho, koho právě poznávají. Když už Lev nemá zájem, nebojí se to říct. Dramatický rozchod je spíš jeho koníčkem.