Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tři znamení, která čeká šťastný týden. Dětmi štěstěny je Býk, ale i Rak

Info ikona
Horoskop

Týden od 7. února může být pro tato tři znamení zvěrokruhu jen stěží lepší. Jste na opravdu šťastné vlně a my vám to hodně závidíme, a ještě víc přejeme!

Když to jde, tak to jde. To platí pro tato znamení zvěrokruhu v týdnu od 7. února více než kdy jindy. Ať už v soukromém životě nebo v práci, štěstí je vždy na vaší straně.

Ryby

Ryby tento týden dosáhly astrologického jackpotu. Ať už v práci nebo v lásce – právě teď je ten správný čas, aby vodní znamení zasáhlo a vyzkoušelo své štěstí. Planety jsou v sextilu (astrologické číslo šest v loterii) a jsou vůči němu tak dobře naladěné, že se nemůže nic pokazit.

Rak

Hvězdy a planety jsou tento týden extrémně laskavé k Raku, zejména Jupiter. Po chmurných myšlenkách z minulého týdne si to opravdu zasloužíte! Vodní znamení se může v nejbližších dnech těšit na velké překvapení. Pro nezadané Raky to může znamenat, že se do jejich života chystá vstoupit někdo velmi výjimečný.

 

Býk

Lidé narození ve znamení Býka se mohou těšit na vzrušující týden. Býci nyní nacházejí řešení pro zdánlivě beznadějné situace a plni chuti do akce a energie se pouštějí do nových úkolů. Soukromý život zemského znamení má připravenou i pořádnou porci romantiky a vášně. Pozor nezadaní Býci: neměli byste teď zůstávat doma – vaše spřízněná duše by vám mohla brzy zkřížit cestu.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.