Přejít k hlavnímu obsahu

Video, kde se malý chlapec setká s novorozenou sestrou, se stalo hitem internetu. "Nic krásnějšího jsem nikdy neviděla," píše fanynka

Info ikona
video

Toto video se stalo hitem téměř přes noc. Viděly ho miliony lidí a stovkám tisícům lidí ukápla i slza. Video ukazuje, jak se malý chlapec poprvé setkává se svou novorozenou sestrou.

"Nic není víc," píše jeden z uživatelů Instagramu a tisíce dalších se přidávají: "Tohle se stane jednou za život. Je to neuvěřitelně dojemné!"

Nic krásnějšího dne neuvidíte

Téměř 2,2 miliony "srdíček" si vysloužilo video, které se šíří jako lavina. Nejedná se o žádnou výzvu, žádné tanečky, ani nic podobného. Video je čistá láska. Mladý chlapeček se na něm poprvé setkává se svojí novorozenou sestrou. Z celé situace je tak dojatý a rozněžnělý, že se neubrání slzám. 

Podobná videa lámou rekordy

Možná je to dobou, která je právě kolem nás, a možná i lidské duše na sociálních sítích zatoužily po něčem jiném, než jsou vyretušované polonahé krásky nebo luxusní domy a auta. Jedno je jisté: Mezi uživateli jsou stále populárnější videa, která ukazují lidskost a upřímnou lásku