Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 18. do 24. února: Karty prozradí, kdy se ztratíte v emocích a kdy se otevře vaše třináctá komnata

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 18. do 24. února. Připadáte si, že jste ohledně kariéry došli na konec cesty? Zjistěte, který den je ideální pro kariérní posun. Karty také například prozradí, kdy se otevře vaše třináctá komnata a kdy mohou nastat problémy. Přečtěte si, co dalšího vám přináší karty na následující týden.

Blíží se novoluní v Rybách: 20. února mizí hranice mezi sny a realitou. Čeká vás magický den, který vám může změnit život

Únorové novoluní Ryb vám umožní se konečně projevit. Slunce se přesouvá do mystických a hluboce citlivých Ryb. Využijte svoji intuici a představivost, hranice mezi sny a realitou nikdy nebyla tenčí! To, o čem jste dlouho snili, se vám konečně může vyplnit. Novoluní vám navíc přinese mentální a emocionální uzdravení.
svetzeny.cz
Info ikona
Tři pentakly

18. února – Karta 3 pentakly

Zkuste ze sebe dostat své nejlepší schopnosti! Karta 3 pentakly vás povzbuzuje, abyste vydrželi pracovat pilně a s bystrostí. Nerozptylujte se myšlenkami na odpočinek či dovádění s dětmi. Věnujte dnešní den usilovné práci, ve které budete později pokračovat. Zaměřte se i na sebemenší detaily. Je to den jako stvořený ke studiu, návštěvě muzea a ke kulturním aktivitám. Naplánujte si jen to, co můžete stihnout, a věnujte se tomu naplno. Použijte rozum a logiku. Pro toho, kdo má chuť se pustit do nějakého projektu, je dnešek k tomu jako stvořený. Rozvrhněte si svůj plán a přeneste ho na papír, ať máte představu, jak to bude vypadat. Už dlouho odkládáte něco nového, co byste chtěli zkusit, nebo co jste nestihli? Máte v hlavně novou myšlenku, kterou byste rádi realizovali? Nejdříve si zjistěte bližší informace a udělejte si plán, dnešek není o spontánních akcích. Ale u všeho, do čeho dnes vložíte své úsilí, bude skvělý výsledek zaručený. Nezapomínejte, že na vše nemusíte být sami, karta 3 pentakly vás učí spolupracovat, nebo si alespoň nechat poradit.

Info ikona
Rytíř pentaklů

19. února – Karta Rytíř pentaklů

Věnujte pozornost vaší práci. Vaše práce a finanční závazky vám poskytují stabilitu, bezpečí a ochranu. Karta Rytíř pentaklů se vás ptá, zda to, co vám zajišťuje finanční příjem, nestagnuje. Jako byste došli na konec cesty a už není kam pokračovat. Dosáhli jste určité zralosti a nyní je třeba ji praktikovat, důvěřovat si, že změny zvládnete, a budete opět nadšeni, jak vás práce opět bude bavit. Nyní jste znuděni a připadáte si jako vojáci, co plní rozkazy, aniž by museli přemýšlet. Mincový rytíř značí, že jste schopni poskytovat bezpečí, být odpovědní, ale musíte si věřit. Může ale také naznačovat, že zanedbáváte věci či lidi, kdy tato nezodpovědnost je způsobena požitkářstvím. Rytíř pentaklů přichází ve chvíli finančního a materiálního zajišťování, které je třeba urychlit. Může to být shromáždění potřebných prostředků na stabilitu či rozvoj svých pracovních dovedností. Můžete lpět na drobnostech a dřít se do úmoru, čímž si však pouze způsobíte zdravotní problémy.

Důkazy, že jste prožili minulé životy: To, že oplýváte nevysvětlitelnými schopnostmi a znalostmi, není náhoda

Existuje hned několik známek toho, že jste prožili minulý život či dokonce životy. Mohou vám napovědět opakující se sny, nevysvětlitelné dovednosti nebo třeba časté pocity déjà vu. Možná také pociťujete nevysvětlitelné fyzické bolesti či fobie. Přečtěte si nejčastější známky toho, že jste prožili minulý život.
svetzeny.cz
Info ikona
Karta Spravedlnost

20. února – Karta Spravedlnost

Buďte bohyní Themis – řeckou bohyní představující právo neboli zákonný pořádek. Udělejte si pořádek ve všem a hlavně sami v sobě. Takový předjarní úklid. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem, který můžete konat na počkání. Jste obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáte napojení na sebe. Musíte znát, co je pro vás spravedlnost. Zastavte se a srovnejte si priority. Jde o rozhodnutí v rámci „úklidu“, která nemusí být hned vidět, ale sami si všimnete, jak oči pro tarotovou kartu nehrají hlavní roli. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoli rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj, nebo si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči. Víte, jaká je úžasná relaxace pro oči, když jsou ve tmě? Dnes je nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci. Dnešek je také ideální pro přípravy smluv, dohod a právních záležitostí.

Info ikona
Tarot Král holí

21. února – Karta Král holí

Tato karta značí, že je třeba si jít za svým cílem. Již jste hodně dokázali a máte stabilní život. Nyní je třeba se rozhodnout, jak budete v životě pokračovat. Máte velmi příjemné období a příležitosti vám chodí naproti. Využijte je všechny a nepolevujte ve své realizaci. Buďte aktivní a sebevědomí. Tato karta přímo hlásá: „Věř si, dokážeš to!“. Hole jsou živlem ohně, který vás podporuje k tvořivosti a aktivitě, ale může vás také ponoukat ke vzteku a agresi. Ty si raději vybijte sportem, nebo si dejte studenou sprchu. Je třeba vyvarovat se těchto emocí, mohlo by vás to zdržovat od vaší činnosti. Král holí vás vyzívá, abyste zaměřili pozornost na své aktivity více do hloubky. Nejdříve vše dokonale promyslete, potom si to sepište a až potom realizujte. Uspěchaná práce může být dvakrát tak náročnější než skvěle promyšlená.

Info ikona
5 mečů

22. února – Karta 5 mečů

Nastalo zvláštní datum 22.2.2023, které vám již od pohledu říká, kolik souvislostí si budete muset dát dohromady, než se vám ukáže pravda – vaše tajemná třináctá komnata. Než začnete plýtvat svými silami, připomeňte si, co víte, a buďte ve střehu. Karta 5 mečů vás varuje, že mohou nastat problémy, u kterých nejste původcem a ani vám nebude odkryta pravá podstata těchto potíží. Přestaňte o tom mluvit a diskutovat, nyní není čas, abyste šířili další vaše domněnky a názory. Je třeba, aby vyšla pravda najevo, proto nesmíte podporovat šíření bludů. V mlčení bude dnes síla a kouzlo. Můžete si zkoušet duchovní cvičení jasnoslyšení. Až budete někde stát, třeba na zastávce do práce, zklidněte se a zaposlouchejte se do davu. Koho z dálky slyšíte a co povídá? Dnes jen poslouchejte, nekomentujte a ani nezapojujte emoce. 5 mečů je o ztrátě síly, pokud se budete nadmíru rozčilovat, nebo se příliš zasníte. Dnes vnímejte, co se děje kolem vás, ale není třeba ihned začít konat. Dejte tomu čas, abyste poznali podstatu a pravdu.

Arabský horoskop: Obsahuje 12 znamení, která prozadí vaše schopnosti, charaker, ale i neřesti 

Je starý stovky let, ale stále tak trochu tajemný a mystický. Pro mnohé je to astrologie, která je neznámá. Podobně jako klasický horoskop se odvíjí od data narození. A co se z něj dozvíte? Nejčastěji zvýrazňuje schopnosti, vlastnosti, charakter a vaše přednosti.
svetzeny.cz
Info ikona
Eso mečů

23. února – Karta Eso mečů

Uvědomte si své duchovní schopnosti. Emoční inteligence je dnes na vysoké úrovni. Všimněte si, jak vás a vaše okolí ovlivňují emoce a napojte se na své třetí oko nebo na své „druhé já”. Zkuste prozkoumat svoji intuici a myšlenky, které nejdou spolehlivě vysvětit. Co takto popřemýšlet, zda jste zažili nějaký zázrak či zážitek odporující běžné situaci? Pokud je venku sychravo, udělejte si horkou čokoládu a pusťte si duchovně založený film. Znáte přeci to krásné úsloví: „Když věříte na kouzla, je váš život kouzelný,“. Dnešní den je pro podporu ducha jako stvořený, studujte paranormální jevy, nebo se jenom dívejte kolem sebe, kdo z vaší živočišné či rostlinné říše vás provází. Věnujete dostatek pozornosti strace, ptáku radosti, která kolem vás může poletovat. Uvidíte, jak je ten život krásný, když se podíváte kolem sebe.

Info ikona
9 mečů

24. února – 9 mečů

9 mečů přináší ztracení se v emocích. Už nepoznáváte, z čeho máte obavy a vlastně proč je máte. Je to karta, která přináší starosti, i když nejsou na místě. Vzchopte se, takto nelze pokračovat. Bát se něčeho, co není zatím reálné a ničí vám to zdraví, pro vás nebude přínosem ničeho dobrého. Je třeba se podívat přímo do očí situaci, které se obáváte a vidět ji jasně, nesmíte před ní zavírat oči. Ani zůstávat v úkrytu vám nepomůže, vyjděte ven ze své ulity. Těm, kteří se cítí, že žádnou starost nemají, karta 9 mečů radí, aby zkusili vyjít ze své komfortní zóny a zapracovali na své odvaze. Budete silnější a úspěšnější, naučíte se nové dovednosti a změna bude určitě příjemná. Naučíte se svou obavu přeměnit ve svoji výhodu.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku