Přejít k hlavnímu obsahu

V těchto 5 znameních se rodí nejvíc geniálních lidí: Je mezi nimi i to vaše?

Info ikona
Géniové podle znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu o vás může vypovědět mnohé. Napadlo by vás, že prozrazuje například to, jak vysokou máte inteligenci? Samozřejmě to neplatí vždy a stoprocentně, ale určitá pravděpodobnost existuje. Dokonce bylo stanoveno pět znamení zvěrokruhu, ve kterých se rodí nejvíce geniálních lidí.

1. Vodnář (21. leden - 20. únor)

Lidé narození v tomto znamení nabízí jedinečný pohled na okolní svět. Mají neotřelé vnímání a tato jejich schopnost jim umožňuje vidět a řešit věci mimo zajeté koleje. I proto je ostatní budou brát jako toho, kdo vyřeší mnoho problémů. Umí se vypořádat s obtížnými úkoly i situacemi v životě a najít tak nekonvenční, ale funkční řešení. Vše navíc dělají s lehkostí sobě vlastní, jste otevření novým věcem. Umí pomoci všem, kdo si řeknou o radu.

2. Panna (23. srpen - 22. září) 

Zrozenci Panny jsou velcí detailisté a jejich intelektuál je ryzí. Jejich představa o ideálně stráveném pátečním večeru není o večírku, ale o pobytu doma s dobrou knihou, která pomáhá rozvíjet vaše duševní nebo intelektuální schopnosti. Lidé narození v tomto znamení se rádi učí novým věcem a stále hledají nové a nové podněty, které jim mohou pomoci získávat nové vědomosti. Jejich mentální kapacita je velká a neustále pracují na tom, aby se zvětšovala.

Blíží se novoluní v únoru 2024: Energie vzdušného Vodnáře může přivát vichřici a chaos

V pátek 9. února 2024 ve 23:58 nastane již druhé letošní novoluní. Tentokrát se odehraje ve vzdušném znamení Vodnáře, který jako vítr vnese do našich životů čerstvou energii a chuť do nových začátků. Jenže ne všechno bude tak růžové. Na co připravit? A jak energii této lunární fáze využít?
svetzeny.cz

3. Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou založení hodně na datech a faktech, které umí využívat ve svůj prospěch. Nejsou z těch, kteří se rozhodují srdcem, musí mít vše podloženo daty. Rádi zlepšují své šance na úspěch tím, že se soustředí pouze na výkon a činy, tedy věci, které jim pomáhají posunovat se dopředu. Jsou detailisté, vše probírají do poslední tečky a i tom zvyšuje jejich šance na vítězství. To, co ostatní přehlédnout, Kozorozi ihned vidí.

4. Štír (23. října do 22. listopadu)

Štír je vášnivý, nezávislý a velmi motivovaný. Miluje život a vše, co mu přináší. Když si něco umane, najde všechny prostředky k tomu, jak toho dosáhnout. Nenechají se jen tak zastavit. Jejich odhodlání a smysl pro dosažení cíle jim pomáhá uspět ve světě, který by je jinak semlel. Jsou soustředění na smysl života a to i tehdy, když se jim moc nedaří a mají před sebou velké výzvy. Jde o lidi orientované na smysly a umí je tedy posíli tak, jak potřebují. Možná nevypadají jako typičtí géniové, neřeší čísla, rovnice a podobně, ale právě jejich dar jasného úsudku je posouvá kupředu.

Znaky, které dokazují, že jste nadprůměrně inteligentní: Pokud řešíte tyto problémy máte vysoké IQ

Tyto znaky ukazují, že jste vysoce inteligentní. Trápí vás v běžném životě problémy se společenskou konverzací, nebo se snadno začnete nudit? I to jsou znaky nadprůměrné inteligence.
svetzeny.cz

5. Ryby (21. února - 20. března)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou tak trochu hlavou neustále v oblacích a jejich realita je maličko pozměněná, především díky jejich odmítání. Když se jim realita nelíbí, bez obav si vytvoří svou vlastní. Neuvažují tak, jako všichni okolo nich. Někdy vidí věci jinak, než ve skutečnosti jsou. Svůj čas rádi tráví sněním a kontakt s realitou jim uniká. Jsou však velmi kreativní a jejich láska se projevuje například v umění a to včetně malby, hudby nebo například tance. Kreativita je známkou geniality, i když je velmi často přehlížena. Nejsou to typičtí géniové, ale jejich přínos to rozhodně nezpochybňuje.

Zdroj článku