Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tři znamení zvěrokruhu musí čelit svým problémům. Býci, teď je řada na vás

V týdnu od 16. ledna do 22. ledna mají tato tři znamení zvěrokruhu velkou šanci dostat své problémy konečně pod kontrolu. Tomu ale předchází i dřina a nepříjemné situace. V tomto týdnu hvězdy předpovídají třem znamením zvěrokruhu týden plný problémů.

Třetí lednový týden přináší opravdové "aha" momenty pro tři znamení zvěrokruhu. Planety jsou pro ně příznivé, aby se konečně vypořádaly s věcmi, které je trápí už dlouho. S touto energií lze vyřešit některé vztahové a pracovní starosti a vám se konečně uleví.

1. znamení zvěrokruhu: Beran

S Marsem a Saturnem po jejich boku překonává Beran v druhé polovině týdne jak profesní potíže, tak i své osobní pochybnosti a obavy. To je pozitivně naladí a nutí řešit problémy. Tento postoj a velká porce štěstí, kterou slunce Beranu dopřává, dává znamení zvěrokruhu tento týden důvod pořádně rozkvést. Měli byste nyní také čelit starostem a vztahovým problémům z posledních týdnů, abyste se jich konečně zbavili. Teď je na to čas!

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 16. do 22. ledna: Býci budou plni energie, Střelce čekají zdravotní potíže

Máme tu další lednový týden, který někomu přinese šťastné chvíle, jinému pořádně zamotá hlavu. Ať už vás potká cokoli, snažte se myslet pozitivně a vzít si ze všeho spíše to dobré. Co čeká právě na vás? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

2. znamení zvěrokruhu: Býk

Svět není dokonalý a my také ne. To často vytváří konflikty a problémy, které narození v Býku právě teď pociťují. Ale to není důvod před tím zavírat oči a potlačovat to. Ať už v lásce nebo v práci – Merkur a Neptun vás tento týden aktivně podpoří v odstraňování vašich problémů. Neměli byste však jednat unáhleně, ale nejprve si udělat čas na rozmyšlenou. Pak budete schopni trvale řešit všechny konflikty ve váš prospěch.

3. znamení zvěrokruhu: Kozoroh

Znamení zvěrokruhu Kozoroh nyní jasně cítí pozitivní energie Merkura. S touto planetární silou můžete překonat obtíže ve své práci a dosáhnout svých cílů. Kozorohové by ale nyní měli také naslouchat svému nitru a vědět, kdy si potřebují odpočinout. Můžete tak dobít baterky a řešit všechny problémy s novou energií. Tento týden vám nic nebrání v úspěchu!

Zdroj článku