Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 8. – 14. května: Býci budou žárlit, Váhy okouzlí každého na potkání a Střelce čeká životní nabídka

První májový týden utekl jako voda. Máme za sebou vliv úplňku ve Štíru, ale i energii Býka, která je ještě v těchto dnech dominantní. Důležité teď bude otevřeně komunikovat, nebát se říci, co máte na srdci. Co přichystaly hvězdy právě vašemu znamení? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.

Beran

Tento týden se zaměřte na svou kreativitu a vášeň. Vaše intuice vám může pomoci objevit nové možnosti a inspiraci. Věnujte pozornost také vašim mezilidským vztahům, protože komunikace může být klíčová k dosažení vašich cílů. Pokud budete otevření a empatičtí můžete se těšit na úspěch v práci i v lásce.

Býk

Čekají vás trochu náročnější dny, během nichž se budete muset vypořádat s několika výzvami a překážkami. Může to být stresující, zvlášť pokud se snažíte být ve všem perfektní. Pokuste se zachovat klid a pozitivní přístup. Zatěžkávací zkouškou může projít váš milostný vztah, projeví se vaše nedůvěra a žárlivost. V žádném případě se nesnažte pátrat v partnerově soukromí. Mohlo by to přinést velmi nepříjemné následky.

Blíženci

Tento týden nad vámi bude stát planeta Mars, což vám přinese nové pracovní příležitosti. Nebraňte se setkání s novými lidmi a případně promyslete i nabídku na novou práci či projekt. Než něco přijmete, dobře rozvažte, zda to skutečně chcete, nejednejte impulzivně. Ve vztazích může dojít k nedorozuměním, snažte se proto komunikovat jasně a srozumitelně.

Duchovní zvíře podle horoskopu: Beranům patří gepard, Blížencům liška. Jaké je to vaše?

Každý z nás má své duchovní zvíře. To umí reprezentovat duchovní energii a pomáhá mu přiřazovat určité vlastnosti, dobré i špatné stránky. Mohou být dobrým zdrojem inspirace a také umí provázet životem ty, kteří v ně věří. Jaké je vaše duchovní zvíře podle horoskopu?
svetzeny.cz

Rak

Tento týden pro vás bude ve znamení zvýšené citlivosti a rozjitřených emocí. Snažte se trávit co nejvíce času s lidmi, s nimiž je vám dobře, aby vás psychicky podpořili. Prospěje vám také být hodně v přírodě a být sami k sobě laskaví. Tento týden nebude příliš úspěšný, pokud jde o pracovní výsledky, ale nevyčítejte si to. Máte nárok někdy ubrat a být jen sami se sebou.

Lev

Více než kdy jindy bude důležité, abyste důvěřovali sami sobě. Sebevědomí vám sice nechybí, ale pokud jde o něco hodně důležitého, můžete mít zbytečné pochybnosti. Druhá polovina týdne přinese určité uvolnění napětí, které už delší dobu cítíte ve vztahu k partnerovi. Pokud vám něco vadí, řekněte mu to. Mělo by to být ale ohleduplné a upřímné.

Panna

Zejména ve druhé polovině týdne se zaměřte na své pracovní povinnosti a lépe si organizujte čas. Práce je moc, a proto je důležité teď rozlišovat, jaké jsou priority. Přemýšlejte také o tom, jak práci delegovat na své kolegy a podřízené. Sice si myslíte, že vše umíte nejlépe, ale dejte šanci i ostatním. Vám se výrazně uleví a nebudete tolik ve stresu.

Čínský horoskop: V květnu mají Buvoli, Zajíci a Psi šanci najít lásku

Co nás čeká a nemine v květnu? V květnu mají tři znamení šanci najít svou spřízněnou duši, jsou jimi Buvoli, Zajíci a Psi. Jaká budoucnost čeká na další čínská znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Váhy

Největším tématem tohoto týdne jsou vaše společenské aktivity. Budete přímo ozdobou různých večírků a neformálních, ale i pracovních setkání. Vaše komunikační schopnosti jsou ve skvělé formě, stejně tak jako šarm, kterým okouzlíte všechny na potkání. Pozor na flirt, který by se vám ale nemusel vyplatit z hlediska nepříjemných řečí, do kterých byste se mohli dostat.

Štír

Připomeňte si své osobní cíle. Nechtěli jste náhodou trochu ubrat a věnovat se více sami sobě? Vaše vášeň a energie, s níž jdete do všeho po hlavě by vás mohla trochu vyvést z rovnováhy a vy byste mohli opět zabřednout do kolotoče povinností a práce, z něhož se snažíte vystoupit. Ideální bude minimálně jeden den volna navíc, kdy vypnete počítač a sociální sítě.

Střelec

Buďte pozorní, přichází příležitost, která se nebude dlouho opakovat. Využijte nabídku, díky které budete moci zúročit léta studia a praxe a posunout se v kariéře o velký kus dopředu. Nehleďte na to, zda vám bude někdo závidět nebo vás pomlouvat. Nejdůležitější jste vy, stůjte si sami za sebou.

Orišský horoskop: Zjistěte, zda jste inspirativní Oko nebo vášnivý Changó

Orišský horoskop vznikl již dávno v Africe, postupem času se rozšířil do celého světa. Čítá celkem dvanáct božských znamení. Zjistěte, ke kterému božstvu náležíte. Pojí se s tím vaše přednosti i stinné stránky.
svetzeny.cz

Kozoroh

Mějte oči otevřené a nepřehlížejte prosby o pomoc a podporu ze strany vašich blízkých. Dost možná jim máte co oplácet. V těchto dnech budete také velmi kreativní a budete mít chuť se pustit do něčeho nového. Bavit vás bude zejména tvoření a práce na zahradě nebo balkoně. Pomůže vám to napojit se na vaše nitro, což pro vás bude důležité zejména v dalším období.

Vodnář

Venuše po vás bude v tomto týdnu chtít, abyste se rozhodli. Pokud tedy teď v některé životní oblasti máte nějaké dilema, přijde čas na jeho vyřešení. Váháte-li nad tím, abyste se rozhodli správně, řiďte se svým srdcem a pro tentokrát vyřaďte mozek. Jedině to je správná cesta. Nemusíte se bát, vše, co se děje, se děje pro vaše dobro.

Ryby

V těchto dnech se zaměřte na svou intuici a vnitřní růst. Dostanete příležitost být v souladu se svými emocemi a duchovními potřebami. Máte-li nějaké potíže ve vztazích s blízkými lidmi, je vhodná doba na jejich zlepšení. Chce to jen pozorně naslouchat a soustředit se na to, co vám chce druhý říci. Pokud jde o zdraví, snažte se vyhnout nachlazení, jež by vám mohlo zkomplikovat plány na příští týden.  

 

Zdroj článku