Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 5.do 11. prosince: Lvi vyřeší dávný problém a Ryby budou úžasně kreativní

Info ikona
horoskop

Advent je v plném proudu a spolu s ním i přípravy na Vánoce. Nebojte se říci si o pomoc, pokud nestíháte. Hvězdná konstalace je příznivá i pro vytváření příjemné útulné domácí atmosféry. V kruhu rodiny si každý z nás bude mít možnost uvědomit si, co je skutečně důležité. Přečtěte si náš týdenní horoskop, pokud se chcete dozvědět více o svém znamení.

Beran

Víc než kdy jindy se teď potřebujete cítit se volně a svobodně. Sice toho máte na svých bedrech moc, ale i tak se snažte zachovat klid. Koncem týdně si zajděte na masáž, udělá vám dobře i sauna. Zamyslete se také nad tím, co byste mohli vyřešit později nebo úplně odložit. Nebojte se říci si o pomoc, nejbližší přátelé jsou připraveni.

Býk

Brzy se setkáte s novými a zajímavými lidmi, od nichž získáte velice užitečné informace. Pokud přemýšlíte nad změnou povolání, dobře si to promyslete a zvažte všechna pro a proti. Všude je totiž chleba o dvou kůrkách.

Vliv planet: Střelcům vládne šťastný Jupiter, Býkům Venuše. Zjistěte, která planeta vládne vašemu znamení a jaké vlastnosti jsou vám dány do vínku

svetzeny.cz

Blíženci

Láska vám otevřela svoji náruč a vy si to užíváte plnými doušky. Prožívejte každou chvíli a neřešte nic zbytečně předem. Romantické procházky adventními trhy či posezení u dobrého svařáčku vám ukážou cestu do vašeho srdce a vy si uvědomíte, co vlastně od života chcete.

Rak

Ve vašem životě stále vane svěží vítr a pravděpodobně vás čekají hned na začátku nového roku velké změny. Toužíte po uznání a respektu okolí, ale ve skutečnosti se trošku bojíte, zda všechno zvládnete. Se svými pocity se ale okolí nesvěřujte, vaše plány by se mohly pokazit.

Lev

Máte pocit, že se vám nic nedaří a okolí vás nechápe. Zkuste brát věci trochu více zlehka a nebuďte tak sebestřední. V polovině týdne vám přijde pozvání na akci, jež se bude týkat duchovního rozvoje. Přijměte je, může to být pro vás důležité z hlediska vašich vztahů. Možná se vám povede vyřešit jeden dávný problém.

Numerologie: Láska podle životního čísla. Jednička chce vlastnit, trojka ráda zahne

svetzeny.cz

Panna

Máte dobrou náladu, kterou kolem sebe šíříte jako lavinu. Zejména kolegové v práci ocení každý vtípek nebo legraci, co vymyslíte. Vztah s partnerem už tak veselý není, připomíná spíše aprílové počasí. Zkuste si spolu více povídat, možná se vám partner potřebuje s něčím svěřit.

Váha

Užíváte si advent, i když vás trochu trápí, komu co nadělit. Inspirujte se na internetu a ušetřete čas tím, že dárky koupíte online. Ušetřený čas využijte pro sebe a své blízké. Až si budete kupovat nový diář, rovnou se objednejte i na preventivní zdravotní prohlídky na příští rok.    

Štír

Stále se vám do života vrací stejné starosti. Vyřešte je už jednou pro vždy. Také se zkuste více ovládat a šířit kolem sebe více optimismu. Pamatujte, že se vám vrátí taková energie, jakou vy sami vyšlete do světa. Koncem týdne může přijít inspirace na dokoupení posledních dárků

Karma: Zátěž, kterou si nesete z minulých životů, má zásadní vliv na ten nynější. Zbavte se jí jednou pro vždy

svetzeny.cz

Střelec

V tomto týdnu se soustřeďte na zvelebování domácnosti. Práce je sice důležitá, ale zkuste ji dát chvíli na vedlejší kolej. Udělejte si čas na vyzdobení bytu, pečení cukroví, vytvořte doma útulnou atmosféru. Ocení to celá vaše rodina včetně partnera, který vás příjemně překvapí.

Kozoroh

Začíná vám docházet, že Vánoce jsou už opravdu za dveřmi a možná vás začíná chytat panika, že vše nestihnete. Zkuste si sednout a napsat si seznam jen těch nejdůležitějších úkolů. Nezapomeňte ani na chvíle odpočinku pro sebe. Jsou stejně důležité, jako práce a povinnosti.

 

Vodnář

Je příznivá doba zamyslet se nad dalším vzděláváním nebo rozvíjením svých dovedností. Bude vám to k užitku nejen v zaměstnání, ale i v soukromém životě. Nebojte se neúspěchu, pokud budete něco dělat s radostí, čeká vás skvělý výsledek.

Ryby

Pozor na rodinný rozpočet. Hrozí, že budete utrácet více, než si můžete dovolit. Vždyť nemusíte kupovat drahé dárky, vaše blízké potěší i maličkost. Zkuste využít i svoji kreativitu a pár dárků vyrobte sami. Zapojte fantazii, hvězdy vám budou přát.

Zdroj článku