Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 27. listopadu do 3. prosince: Býci budou ve stresu, Štíry čekají šťastné dny

Info ikona
Týdenní horoskop

V tomto týdnu nás po všech stránkách ovlivní energie úplňku v Blížencích, který se odehraje hned v pondělí 27. listopadu. Přinese touhu začít dělat něco jinak a pustit do života něco nového. Co dalšího planety přichystaly pro zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.

Beran

Tento týden může přinést zásadní změny ve vašem životě, které se začnou dít velmi nenápadně. Všímejte si nových věcí, které vás nějakým způsobem osloví. Prozkoumávejte všechno nové, co vám přijde do cesty. Můžete poznat nové lidi, kteří pro vás budou v budoucnu důležití a pomohou vám naplnit vaše životní poslání. Buďte otevření a nebojte se riskovat.

Býk

Chaos, nervozita a stres. To všechno můžete cítit ve dnech kolem pondělního úplňku. Zachovejte klid a připomeňte si, co je pro vás v životě důležité. Pokud se budete držet svých zásad a budete trpěliví, všechno se nakonec vyřeší. Optimismus a radost vám přinese někdo z vašich blízkých. Můžete očekávat i dobré zprávy, na které už dlouho čekáte.  

Blíženci

Dost možná se cítíte unavení a vyčerpaní. Snažíte se totiž stihnout všechno, a ještě s výsledkem na 100 %. Pamatujte, že nemusíte vůbec nic. Nároky si na sebe kladete sami. Slevte z nich alespoň trochu a najděte si čas na odpočinek a relaxaci. Vůbec není špatně, když si místo žehlení půjdete chvíli číst. Netlačte na pilu, uvolněte se.

Partnerský horoskop 2024: Jak se bude dařit v lásce vašemu znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Rak

Věci, které se teď dějí, mají ve vašem životě velký význam. Je dobré si uvědomit, že i to, co vypadá na první pohled špatně, nakonec může být tím nejlepším řešením. A že to, co se děje, není vaše chyba. Pokuste se myslet pozitivně, řešení se brzy objeví. V závěru týdne vás mohou překvapit vaší blízcí. Uvědomíte si, jak je důležité mít rodinné zázemí.  

Lev

Vaše sebevědomí a sebejistotu by vám mohli všichni závidět. Jedete na vlně úspěchu a patřičně si to užíváte. Zapojte ale do života více empatie k ostatním, kteří dost možná neprožívají tak šťastné období, jako vy. Naslouchejte trpělivě těm, kteří u vás budou hledat pomoc. Někdy stačí člověka jen vyslechnout, nemusíte mu dávat nevyžádané rady.  

Panna

V první polovině týdne se můžete vlivem úplňku cítit zmateně a nejistě, ale to brzy pomine a najdete svoji vnitřní rovnováhu. Pomůže vám k tomu, když se zaměříte na komunikaci ve vztazích, zejména v práci. I malé kroky mohou udělat velké změny. Víkend slibuje cesty nebo setkání s vašimi blízkými. Co vyrazit třeba na adventní trhy? Vánoční atmosféra vám pomůže naladit se pozitivně.   

Numerologie na prosinec: Devítkám se uleví. Budou moci uzavřít nedořešenou minulost

svetzeny.cz

Váhy

Uplynulé období pro vás nebylo úplně lehké a dost možná se cítíte vyčerpaní a trochu osamělí. I když máte chuť zalézt do ulity a schovat se před celým světem, pokuste se udělat opak. Stačí se třeba jen svěřit někomu, komu důvěřujete. Zvednou náladu a životní energii vám pomůže také fyzická aktivita. Nemusí to být zrovna cvičení. Ideální je rychlá procházka na čerstvém vzduchu.

Štír

Vaše šťastné dny jsou tady. Konečně dostanete možnost uzavřít věci, které vás už dlouho trápily. To, čeho jste se obávaly není nakonec tak strašné, jak to ze začátku vypadalo. Dopřejte si chvilku sami pro sebe, dělejte to, co máte rádi a co vás naplňuje štěstím. Pokud máte chuť pustit se do nových projektů, právě teď je ideální doba.

Střelec

I když máte občas chuť se pohádat, snažte se v těchto dnech vyhýbat konfliktům. Raději vsaďte na diplomacii a pozitivní přístup. Uvidíte, že se věci budou řešit mnohem lépe a vy se nebudete cítit tak vyčerpaně. V popředí je nyní vaše rodina. Dejte svým blízkým přednost před prací a ostatními povinnostmi. Naslouchejte jim a nebojte se otevřít své nitro.   

Velký horoskop na prosinec 2023: Býk bude řešit majetky, Raci přetvářku

svetzeny.cz

Kozoroh

Vaše intuice vám už dlouho našeptává že je ve vašem životě něco divně nebo špatně. Najděte si chvilku klidu, uvolněte se zkuste se napojit na své nitro. Co vám říká? Pokuste se rozlišit mezi tím, co si myslíte a tím, co cítíte. To druhé je správné. Obecně pro vás bude tento týden plný bilancování a třídění myšlenek. Nezabývejte se tím, co není důležité, zbytečně vás to vyčerpává a bere vám to energii

Vodnář

Kreativita a svobodná mysl. To jsou vaše klíčová slova pro tento týden. Vrhněte se do všeho, co vás baví a dává vám smysl, i když to může na první pohled vypadat sebebláznivěji. Nedejte na to, co si o tom myslí okolí. Ve vztazích se zaměřte na nové způsoby komunikace a nebojte se říci to, co si skutečně myslíte. Nakonec zjistíte, že mluvit na rovinu, je to nejlepší, co můžete dělat.

Ryby

V tomto týdnu se zaměřte hlavně na odpočinek a relaxaci. V klidu si lehněte, uvolněte se a zeptejte se svého těla, co by potřebovalo. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, který vás vede správnou cestou. Ve vztazích buďte pozorní k emocím partnera, dost možná má na srdci něco, s čím se vám trochu bojí svěřit. V práci se nebojte projevit svou intuici a kreativitu.

Zdroj článku