Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 26. června do 2. července: Býky potká osudové setkání, jednomu znamení hrozí ztráta

Letní dny pokračují na své vlně radostného očekávání a naděje, ale koncem týdne může toto rozpoložení narušit Mars pohybující se znamením Lva. Přinese nedorozumění, napětí a kolize. Buďte opatrní zejména na cestách. Pokud si zachováte zdravý optimismus a racionální myšlení, proplujete tímto týdnem v pohodě. Jak ovlivní postavení planet právě vaše znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Přemýšlivý Jupiter s moudrým Saturnem vám dají šanci dostat se ke kořenům dlouhodobého problému. Díky otevřenosti a upřímnosti druhé osoby uvidíte i to, co jste si dříve neuvědomili. Místo toho, abyste se upínali na to, kdo má pravdu, budete schopni přijmout, co se stalo. Úleva se projeví i na těle. Psychosomatické problémy by mohly ustoupit.

Býk

Dostanete příležitost potkat se s někým, kdo by v budoucnu mohl pozitivně ovlivnit váš život. Půjde zejména o pracovní či obchodní oblast. Poslouchejte svoji intuici, zda jste k nabízeným změnám už připraveni. Vše má svůj čas. Koncem týdne si dejte pozor na cestách, kde by vás mohly zaskočit technické problémy, ať už s autem nebo aplikacemi v telefonu.

Blíženci

Přichází čas dořešit poslední pracovní úkoly a resty. Udělejte to i za cenu toho, že zůstanete déle v práci. Jedině tak si užijete dovolenou v klidu a v pohodě. Energie posledních červnových dní budou vybízet i k fyzickým aktivitám, které prospějí nejen vašemu tělu, ale i duši. Procházky a plavání, to je ideální kombinace pro pročištění hlavy.         

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejhorší léto čeká čtyři znamení. Negativní energii kolem sebe má hlavně Vodnář

Letošní léto si dle astrologie až tolik neužijí čtyři znamení zvěrokruhu. Čekají je totiž náročné výzvy, zklamání, selhání i hádky s partnerem. O která znamení se jedná a s čím se budou muset zanedlouho vypořádat?
svetzeny.cz

Rak

Vaše myšlenky jsou už na prázdninách, a to je dobře. Věnujte svou pozornost a energii všemu, co vám dělá radost. Plánujte, ochutnávejte dobré jídlo, cestujte a buďte otevření seznamování s novými lidmi a možnostmi, které vám život v následujících týdnech nabídne. Čekají vás harmonické dny, užívejte si je naplno.

Lev

Vaše touha po moci a ovládání by se mohla v těchto dnech dostat do popření a trochu vám zkomplikovat život. Zkuste naslouchat druhým a otevřít se i jiným názorům. Ve vztazích si zachováte jasný rozum, což se vám brzy vyplatí. Nabídky na schůzky odmítat nemusíte, ale u kávy by to mělo i skončit.

Panna

Dovolte si dát pustit obavy o nedostatek financí. Jistě, je potřeba šetřit a myslet na zadní kolečka, ale v těchto dnech si dovolte utratit peníze za něco, co vám udělá radost. Ideální je investovat do zážitků. Co třeba koupit dovolenou na poslední chvíli? Nebo se vydat alespoň na výlet po Česku nebo si dopřát chvíle ve wellnessu.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři nejlepší manželky podle znamení zvěrokruhu: Najde se mezi nimi i to vaše?

Najít v životě správnou osobu, se kterou vám to bude klapat není vždycky jednoduché. Chcete, aby manželství bylo bez problémů a napořád. Proto najít k sobě vhodného partnera není jen tak. A najít partnerku podle znamení? Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní charakteristiku. Ve kterém znamení se rodí nejlepší manželky?
svetzeny.cz

Váhy

V tomto týdnu se ukáže, že se můžete spolehnout na své blízké. Pokud potřebujete podporu, pomoc nebo jen vyslechnout, obraťte se na někoho ve svém okolí, komu opravdu důvěřujete. O víkendu si dejte pozor na to, jakým způsobem komunikujete se světem. Zejména si ověřte, co postujete na sociálních sítích, kde byste se mohli trochu ztrapnit.

Štír

Tento týden pro vás bude o hledání a stanovení priorit. Nemůžete stihnout vše, proto nemá cenu tříštit energii a plýtvat časem, který můžete využít smysluplněji. Práce je sice důležitá, ale opravdu vám přináší radost a naplňuje vás? Pokud ne, udělejte jen to nezbytné a zaměřte se raději na něco, co vás nabije pozitivní energií.

Střelec

Romantika, láska, vášeň. Letní dny a postavení Venuše a Měsíce slibují krásné chvíle. Máte-li partnera, můžete cítit mnohem vřelejší a intimnější vazby, než doposud. Projevujte si navzájem lásku a náklonost, vašemu vztahu to hodně prospěje. Nezadaní Střelci mohou konečně potkat někoho, s kým by se v budoucnu mohli usadit.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Spočítejte si svoje osudové číslo dle data narození a odhalte budoucnost

Věříte v to, že čísla mají skrytou moc a mohou odrážet naše osudy? Numerologie je starodávná praxe, která se zabývá významem čísel a jejich vlivem na naše životy. Pomocí numerologie můžete získat hlubší porozumění svému osudu a přijít na to, jaké výzvy a příležitosti vás čekají.
svetzeny.cz

Kozoroh

Pokud jde o práci, můžete se těšit na velmi zajímavé nabídky a příležitosti. Sice si nejste jisti, zda vás vaše práce opravdu naplňuje, ale teď se ukáže, jestli tomu tak skutečně je. Buďte otevření komunikaci s nadřízeným a kolegy, ale nesnažte se zalíbit všem. Také si jasně stanovte hranice, ať nekývnete na něco, čeho byste mohli v budoucnu litovat.

Vodnář

Tento týden nepůjde ani tak o vás, jako o vaše blízké. Někdo ve vašem okolí bude potřebovat pomoc a porozumění. Buďte proto otevření všem signálům, které toto budou naznačovat. Koncem týdne neriskujte, zejména půjde-li o věci spojené s cestováním. Opatrnost bude na místě třeba i tehdy, když půjdete z práce.

Ryby

Tento týden byste mohli přijít o něco, co je pro vás velmi důležité. Půjde o materiální věc, proto si dávejte pozor na krádeže, ale i nepozornost. Než vystoupíte z vlaku nebo autobusu, raději si zkontrolujte, zda jste tam něco nenechali. V pátek se zaměřte na zklidnění a relaxaci. Vždyť víte, že pátek je už „malá sobota“.   

 

  

Zdroj článku