Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 19. do 25.prosince: Býci si užijí vánoční pohodu, Vodnářům hrozí onemocnění

Jak prožijete poslední adventní týden a Štědrý den? To do velké míry bude záležet jen na vás. Hvězdy slibují klidné dny, během kterých si můžete dořešit různé věci a udělat si pořádek ve vztazích. Pokud to půjde, hodně odpočívejte a nebojte si říci o pomoc, když nebudete stíhat. Zajímá vás víc? Přečtěte si náš týdenní horoskop.

Beran

Vaše špatná nálada a podráždění pramení ze strachu, že nejste dost dobří. Zbytečně si ale na sebe nakládáte úkoly, které od vás ani nikdo nečeká. Pokud si budete dávat předsevzetí pro příští rok, pak by mělo jít o práci na svém osobním rozvoji. Posílit své sebevědomí a sebeuvědomění je ve vašem případě nutné.

Býk

Konečně máte pocit, že se váš život obrací k lepšímu. Užíváte si vánoční pohodu, kterou si nenecháte ničím a nikým zkazit. Harmonická atmosféra plná porozumění u vás doma vydrží minimálně do konce roku. Přesně takhle jste si vánoční svátky představovali.

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz

Blíženci

V tomto týdnu se vám podaří dořešit jednu pracovní záležitost, která vám už dlouho brala energii. Než ale začnete plánovat další projekty, chvíli vydechněte a nechte si prostor na přemýšlení. Během vánočních svátků ale na práci vůbec nemyslete a věnujte pozornost rodině, kterou jste teď trochu zanedbávali.   

Rak

Koncem týdne počítejte s tím, že nálada u vás doma bude trochu třaskavá. Je to ale jen z toho důvodu, že vrcholí předvánoční nervozita. Nenechávejte zdobení stromečku a balení dárků na poslední chvíli, stresu už bylo dost. Vše důležité raději dělejte s předstihem, oceníte to.

Lev

O Vánocích se můžete těšit na pořádné překvapení. Pod stromečkem totiž najdete něco, co si už dlouho přejete. Potěší vás i setkání s vašimi vzdálenějšími příbuznými, které jste už dlouho neviděli. Opět se přesvědčíte, že rodina je to nejdůležitější, co máte.   

Velký horoskop na rok 2023 pro každé znamení zvěrokruhu: Berani se stanou lepšími lidmi, Střelce čeká úspěch

Rok 2023 je konečně na blízku a my se máme na co těšit. Nový rok nám přináší příležitost uvést věci do správných kolejí, a to od stanovení nových cílů až po zamyšlení se nad těmi starými a pomůže nám se vypořádat s událostmi, které nás v minulosti potkali.
svetzeny.cz

Panna

Netrapte se tím, že o Vánocích přiberete. Dopřejte si to, co máte rádi a kila navíc teď neřešte. Do hubnutí se pustíte na začátku ledna, uvidíte, že to půjde mnohem lépe. Hlavně si nic nevyčítejte a zkuste udělat něco pro to, abyste měla ráda sebe sama a přijímala se taková, jaká jste. Vždyť kdo z nás je dokonalý!

Váhy

Vaše povaha se projevuje naplno. Stále přemýšlíte, zda jste nakoupili pro každého dost dárků a pochybujete, zda budou mít obdarovaní opravdu radost. Jenže to vám bere zbytečně energii a adventní náladu si nemůžete kvůli tomu dostatečně užít. Nebojte se, všechno dobře dopadne, pod stromečkem najde každý to, co si přeje.

Štír

Čeká vás pohodový týden. Letos jste udělali všechno proto, abyste se vyhnuli předvánočnímu šílenství a všechno si perfektně načasovali. V polovině týdně vás čeká setkání s milým člověkem, kterého vždycky rádi vidíte. Možná přinese zajímavou pracovní nabídku, která vás osloví.    

Střelec

Vánoční svátky si letos konečně užijete v klidu. Překvapí vás někteří členové rodiny, kteří letos nebudou nabručení, ale naopak budou neobvykle pohodoví a vtipní. Při balení dárků si dejte pozor na to, abyste nějaký omylem nezapomněli ve skříni.  

 

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Jedničky jsou ambiciózní, šestky vás dokáží zničit

Datum a rok narození má na váš život velký vliv nejen z důvodu věku a slavení narozenin, ale také z numerologického hlediska. Může nastínit to, jakým člověkem jste, co jsou vaše silné i slabé stránky. Jaká je vaše osobnost podle posledního čísla roku vašeho narození?
svetzeny.cz

Kozoroh

V těchto dnes se můžete těšit na zklidnění napětí, které u vás v rodině poslední dobou vládlo. Ukáže se, že váš vztah stojí na stabilních základech a neshody byly jen dočasné. Štědrý den bude plný pohody a porozumění, které tak dlouho postrádáte.    

Vodnář

Více se oblékejte a dbejte na podporu imunity. Hrozí vám totiž nachlazení nebo viróza, která by vám mohla znepříjemnit vánoční svátky. Pokud to půjde, vezměte si už koncem týdne volno a více odpočívejte.  

Ryby

Nedělejte nic, co vám není příjemné. Pokud se vám nechce na nějaké rodinné setkání, omluvte se. Nebo se tam zdržte jen na nezbytnou dobu. Jste si vědomi toho, jak je váš čas vzácný, tak ho neutrácejte s lidmi, kteří vám nejsou sympatičtí.

 

 

Zdroj článku