Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 15. – 21. května: Blíženci pocítí napětí ve vztazích, Raci okouzlí každého na potkání

Postavení planet bude obecně příznivé a přinese zajímavé možnosti a výzvy, pokud jde o práci a finance. Přáno bude také společenským akcím a setkáním s lidmi, kteří jsou pro vás v životě důležití. A co dalšího přinesou hvězdy právě vašemu znamení? Projděte si náš týdenní zábavný horoskop, ať získáte náskok.

Beran

Vládnoucí planeta Mars se pohybuje ve znamení Raka, proto budou vaším hlavním tématem majetkové poměry a finance. Budete je často řešit ve spojitosti s bydlením. Zaměřte se také na to, jaké půjčky či hypotéky nemáte splacené, udělejte si rekapitulaci a napravte, co jste případně zanedbali. Tyto kroky by vám v blízké budoucnosti mohly výrazně usnadnit život.

Býk

Do vašeho znamení se 16. května přesune planeta Jupiter, díky němuž budete sklízet, co jste zaseli v uplynulých týdnech. Pokud jste dávali do všech činností svoji pozitivní energii, můžete se těšit, že se zúročí. Novoluní 19.května pak přinese téma nových začátků, které se mohou týkat i osobní oblasti, ať už půjde o vztahy milostné či přátelské.

Blíženci

Změna energie, kterou přinese novoluní, se Blíženců dotkne ze všech znamení nejvíce. Právě Blíženci totiž na tyto změny reagují velice jednoduše a jsou přizpůsobiví, čímž se ale mohou dostat do konfliktu s lidmi v okolí. Napětí ve vztazích se může u citlivějších jedinců projevit bolestmi hlavy a nevysvětlitelnou únavou. Zde radíme jediné, nechat tyto tendence odejít a snažit se hodně odpočívat a neřešit, co stejně hned vyřešit nemůžete.

Tato znamení zvěrokruhu mají nejsilnější sklony k bohatství

Peníze jsou důležitou a nezpochybnitelnou součástí našeho života. I když nejsou pro spoustu lidí nejdůležitější, většinou se bez nich neobejdete. Lidé chodí do práce, snaží se, aby jejich mzda byla dostatečná na pokrytí základních potřeb a nějaké té zábavy. Jaká znamení tíhnou k penězům?
svetzeny.cz

Rak

V tomto období se bude ve vašem znamení nacházet planeta lásky Venuše, což vám propůjčí ještě větší charisma a přitažlivost, než běžně míváte. Toužíte-li po novém vztahu, zejména v novoluní, tedy 19. května, si vysněného partnera zkuste manifestovat. Vesmír by mohl být vašemu přání nakloněn. Připravte se i na jisté čistky mezi přáteli. Zůstanou ti opravdoví.  Můžete také potkat někoho důležitého, kdo sehraje ve vašem dalším životě významnou roli.

Lev

Přesunem Jupitera do znamení Býka pro vás začíná úspěšné období, které přinese zajímavé pracovní příležitosti. Využijte toho a pusťte se do projektů, o kterých už dlouho přemýšlíte a sníte. Nebo si řekněte o povýšení, případně hledejte novou práci. V těchto dnech je více než pravděpodobné, že budete úspěšní. Uznání okolí a posílení vaší společenské pozice tyto vaše snahy ještě více podpoří a ve finále i zpečetí.

Panna

Přesun Jupitera do znamení Býka vás podnítí k tomu, abyste si vyřešili majetkové záležitosti, zaplatili dluhy, dali si do pořádku všechny papíry a pojistky. Pokud to uděláte, novoluní vám přinese stabilitu a umožní pečovat o vaše zázemí. Začíná také období, kdy pomalu začnete měnit své názory na svět a na lidi kolem vás. Najednou začnete připouštět a cítit, že věci mezi nebem a zemí skutečně fungují a svou pozornost pak zaměříte na duchovní růst.

Zákon přitažlivoti: Jak získat peníze a hojnost?

Peníze jsou a budou důležitým faktorem, který ovlivňuje mnoho věcí ve vašem životě. Musíte mít na nájem, jídlo, ostatní poplatky, oblečení a mnoho dalšího. Práce generuje finance, ale ne vždycky je to dost. Jak si tedy přitáhnout do svého života peníze?
svetzeny.cz

Váhy

Více než kdy jindy si budete v tomto týdnu klást otázku, zda si něco můžete dovolit koupit nebo raději ne. Vhodné bude investovat peníze do sebe. Masáž, wellness, zkrášlující zákroky či procedury teď padnou na úrodnou půdu. Podobně jako ostatní, i vaše znamení vstupuje do období, kdy bude řešit finance a ekonomická témata celkově. Pokud ještě nemáte důchodové pojištění hned si je pořiďte bez ohledu na to, kolik je vám let.

Štír

Více než kdy jindy budete v těchto dnech konfrontování s tím, zda je vám ve vašich životních rovinách dobře, nebo zda potřebujete změnu. Uvědomte si, jak jste na tom v práci, ve vztahu k partnerovi nebo k přátelům. Je něco, co vám nevyhovuje? Pak udělejte kroky ke změně. Buďte také hodně obezřetní. Prověřujte, než něco podepíšete, nevěřte hned všemu, co vám kdo řekne. Vaše intuice je totiž na vrcholu a nikdy vás nezklame.  

Střelec

Pro vás začíná období, které nastolí téma zdraví. Uvědomíte si, jak moc je důležité. Zamyslete se nad tím, co pro sebe můžete udělat. Zlepšit životní styl? Začít více sportovat, zdravěji jíst, odbourávat stres? Odpovězte si na tyto otázky a udělejte první kroky ke změně. Současné postavení hvězd může váš záměr podpořit a vám se podaří svůj záměr dlouhodobě uskutečnit.

Numerologie jména: Jak význam vašeho jména ovlivňuje váš život

Jméno nás definuje od narození a hraje klíčovou roli v našem životě. Je to první věc, kterou se lidé dozvědí o nás, a v mnoha kulturách se věří, že naše jméno ovlivňuje naše osudy. Numerologie jména je studium toho, jak čísla a vibrace, které jsou spojeny s našimi jmény, ovlivňují naše životy a osobnost.
svetzeny.cz

Kozoroh

Tento týden bude přát lásce a upevnění partnerských vztahů. Dopřejte svému partnerovi pozornost, naslouchejte mu, snažte se trávit hodně času společně. Vyrazte do společnosti. Nebojte se s ním probrat také to, co vás trápí. Vždyť víte, že sdílená starost je poloviční. Dbejte také na odpočinek, který potřebujete pro načerpání energie do dalších týdnů.

Vodnář

V následujících dnech si znovu uvědomíte, jak je důležitá rodina, pocit bezpečí a harmonie. Soustřeďte se na to, aby vám i vašim blízkým, bylo dobře doma u rodinného krbu. Potřebujete to k tomu, abyste se celkově v životě cítili jistější. Dost možná přijdete i na to, jak své bydlení vylepšit. Máte-li zahradu, věnujte se jí, udělá to dobře vám i záhonům s květinami a zeleninou.

Ryby

V těchto dnech se vám bude dařit ve společnosti vzdělaných, ale hlavně moudrých lidí. Snažte se zapamatovat si, pokud vás z jejich úst něco zaujme. Tyto myšlenky pak můžete využít ve svůj prospěch. Je také vhodná konstelace na kulturní zážitky i cestování. Jeďte na výlet, poznávejte místa, na která jste se už dávno chtěli vydat. Některé Ryby může potkat také úřední jednání.

 

Zdroj článku