Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle jsou netoxičtější znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Info ikona
Nejtoxičtější znamení zvěrokruhu

Každý z nás má nějakou tu špatnou vlastnost, kterou se snaží více či méně potlačovat nebo ji minimálně nějak korigovat, aby napáchala co nejméně škody. Co však, když je daný rys až toxický? Škodí nejen vám, ale především lidem okolo vás? Jaký je nejtoxičtější rys každého znamení?

Přijetí toxické vlastnosti vám může ve skutečnosti pomoci vyrovnat se s vlastní temnou stránkou a dokonce i zabránit v tom, abyste dělali to, čeho poté budete potencionálně litovat. Je to něco jako symbolika Jing a Jang. Pochopte svou vlastní zranitelnost a přijměte své nedostatky, tím se posunete vpřed” píše astroložka Valerie Mesa v magazínu Bustle. Jaká toxická vlastnost je podle znamení ta vaše?

Nejtoxičtější rys znamení: hádavost, tvrdohlavost, dvě tváře

Beran

Berani se velmi rádi hádají a nebojí se dobré hádky. Jsou plní energie, umí argumentovat a tím pádem mají vždy nabito. Mají sklony se rychle naštvat, nebojí se říct svůj názor a to velmi vášnivě. Vnímají, že lidé mají rozdílné názory, ale velmi zapáleně obhajují ten svůj. Pro své okolí můžou být únavní až toxičtí, pořád se jen hádají.

Býk

Býci jsou asi nejtvrdohlavějším znamením zvěrokruhu. Co si usmyslí, to se prostě musí stát. Je velmi těžké přimět je ke kompromisu, nejsou vůbec z těch, kteří by jen tak ustoupili. Často jsou velmi svéhlaví a odmítají se na věci podívat i z jiného úhlu. Pro ostatní může být velmi frustrující snažit se změnit jejich pohled na věc.

Blíženci

Jejich toxickým rysem je to, že mají dvě tváře a mnohdy toho umí velmi mistrně využívat. Umí být velmi okouzlující, ale hned na to uráží druhé, pomlouvají a snaží se je přetáhnout na svou stranu. Nerozpakují se lhát, rádi mluví o druhých, prozradí bez mrknutí oka jejich tajemství, pokud se jim to vyplatí.

Tato 4 znamení zvěrokruhu jsou největšími manipulátory. Odhalte je co nejdříve

svetzeny.cz

Nejtoxičtější rys znamení: Manipulace, arogance, perfekcionismus

Rak

Raci umí být velmi manipulativní a mnohdy to skrývají za to, že jsou milí a starostliví lidé. Vědí velmi dobře, jak druhé lidi vodit tak, aby udělali, co chtějí. Využívají druhé k tomu, aby dosáhli věcí, které chtějí. Hrají na city, vyvolávají u druhých pocit viny, rádi se litují a čekají, že je druzí budou utěšovat a pomáhat jim.

Lev

Lvi jsou známí svým vysokým sebevědomím a také sklony k aroganci. Jejich sebevědomí je velmi vysoké a mnohdy tíhnou k arogantnímu a nadřazenému chování. Mohou získat pocit, že si zaslouží zvláštní zacházení, že jsou jedineční a mělo by se s nimi takto zacházet a jednat. Prosazují své zájmy, protože jsou přece jiní než ostatní.

Panna

Panny mají smysl pro detail a také musí být všechno kolem nich perfektní. Mají sklony k perfekcionismu. Prostě potřebují mít vše do posledního puntíku dokonalé, přes to nejede vlak. Tato snaha o dokonalost se následně propisuje do jejich každodenního života a může to být velmi toxická vlastnost. Perfekcionismus totiž nevyžadují jen od sebe, ale také od druhých.

Nejtoxičtější rys znamení: Nerozhodnost, žárlivost, lehkomyslnost

Váhy

Váhy nesnáší hádky a potřebují, aby jejich svět byl v rovnováze. Vidí obě strany problému a jsou empatické. Může to být jejich velká síla, ale také slabost, protože neví, jak se rozhodnout. Mají-li se přiklonit na jednu stranu při hádce nebo rozhodnout důležitou věc v práci, obvykle to pro ně není lehký úkol. Nemohou se rozhodnout, neustále zvažují všechna pro a proti a to je pro ně i jejich okolí frustrující.

 

Info ikona
Nejtoxičtější rys znamení

Štír

Štíři jsou jako znamení velmi vášniví, intenzivní a také žárliví. Nechtějí, aby jim někdo stál v cestě, potřebují svou svobodu, ale když druhé milují, chtějí je mít jen pro sebe. Žárlivost může vést také k hádkám nebo vzteku, který si vybíjejí na svém protějšku. Mohou být dost majetničtí a nerozpakují se druhé ovládat, pokud mají pocit, že je to pro jejich dobro a něco z toho vytěží.

Střelec

Střelci mají smysl pro dobrodružství a jejich láska ke svobodě a nezávislosti je pověstná. Neradi se na něco nebo někoho vážou, rychle se začínají nudit a riskují všechno jen proto, aby zažili nové pocity. Nepřemýšlí o důsledcích svých činů a proto jsou dost často lehkomyslní. A to se jim mnohdy může vymstít, protože začnou po čase být nebezpeční nejen sobě, ale také druhým.

Nejtoxičtější rys znamení: Panovačnost, vzpurnost, emocionální

Kozoroh

Mají své ambice, které jsou mnohdy velmi vysoké. Snaží se uspět a často jdou i přes mrtvoly, jen aby toho dosáhli. Jsou to přirození vůdci a ve svém oboru často velmi úspěšní. Tím, že jsou zvyklí velet jsou z těch, kteří mají sklony být panovační. Touha mít věci pod kontrolou a podle sebe je hází do kategorie neoblíbených, kteří nejsou ochotni dělat kompromisy.

Vodnář

Jsou nezávislí, individualističtí, mají svůj vlastní rytmus a nenechají si to nikým vzít. Sedí jim spíše práce samostatně než v týmu, neumí pracovat s druhými, kteří mají jiné postoje. Nestarají se o to, co si myslí druzí, to se mnohdy hodí, ale vzpurnost je často frustrující. Nejsou z těch, kteří poslouchají autority a velmi rádi se proti nim bouří.

Ryby

Rybami hýbou emoce a to snad každý jeden den. Není znamení, které by víc řešilo city nejen své, ale i druhých. Jsou citliví, mají soucitnou povahu a jsou velmi dobrými přáteli, kteří vyslechnou. Jsou velmi přecitlivělí na nějakou konstruktivní kritiku nebo zpětnou vazbu. Mají pocit, že na ně druzí útočí a to přece nejde. Oni chtějí všem jen pomoct. Nic víc.

 

Zdroj článku