Přejít k hlavnímu obsahu

Jak docílit toho, aby se vaše přání splnilo: Formulujte ho správně, jinak se dočkáte toho, co nechcete

Info ikona
Spojení s vesmírem

Každý z nás sní o něčem jiném. Dokonce víme přesně, jak by měl náš o život vypadat a probíhat, abychom byli spokojení. Jenže osud s námi často mívá jiné plány. Můžete svůj život řídit a uzpůsobit tak, jak chcete? Možná to bude chtít trochu soustředění a také vědět, jak se spojit s Vesmírem. Můžete takzvaně manifestovat to, co chcete. To znamená, že sladíte své tělo, srdce, mysl a ducha. A může se změnit všechno, co chcete a potřebujete. Jak tedy docílit toho, aby se vaše přání splnilo?

Naše myšlenky tvoří naši realitu. O tom pojednává už dokument i kniha Tajemství. Co si přejete, to dostanete. I proto je důležité myslet na to, jak formulujete své přání. To negativní si totiž často do života přitáhnete tím, že tak přemýšlíte. Vytvořte si svůj vlastní směr, svou vlastní realitu a vizi, kterou si postupně splníte. Bude to chtít dostatek trpělivosti, trochu cviku. Spojte se s Vesmírem a vytvořte si takový život, který chcete.

V klidu dýchejte a nalaďte se na sebe

Prociťte svou přítomnost, tady a teď. Posaďte se, uzemněte nohy (bez ponožek se dotýkejte země, ideálně někde venku) a věnujte pozornost svému dechu. Dýchejte pomalu a v přirozeném rytmu. Dýchejte zhluboka, seďte tiše, ideálně někde, kde budete sami a v klidu. Jste jen vy - tady a teď.  

6 signálů z vesmíru, které vás varují před toxickými lidmi, které máte kolem sebe

Vše, co se děje nejen vám, ale také dalším lidem v životě, je z nějakého důvodu. Když se však něco pokazí, může se nám vesmír snažit napovědět nebo natvrdo dát najevo, že je to špatně a musíte tomu uniknout. Ne vždy tomu vesmíru lidé naslouchají. Mít vedle sebe špatné lidi je jedna z věcí, na kterou nás může upozornit. Jaké jsou signály vesmíru, jak se vyhnout toxickým lidem?
svetzeny.cz

Poslouchejte tlukot srdce

Dostaňte se do souladu se svým srdcem. Poslouchejte, jak tluče. Možná to zní jednoduše, ale chce to chvíli času. Vyzkoušet můžete různé uvolňovací techniky. Napojte se na své tělo. Co by si v tuto chvíli přílo? Co vám naznačuje, to zkuste poslechnout. 

Dejte pozornost svému vnitřnímu hlasu

Šestý smysl, intuice nebo vnitřní hlas. Je jedno, jak ho pojmenujete. Prostě ho někde uvnitř sebe máte, jen ho poslouchat. Posaďte se, dýchejte, zklidněte mysl a propojte se s tělem a vaším nitrem. Procvičujte naslouchání vnitřnímu hlasu každý den. Když budete stát před důležitým životním rozhodnutí, vnitřní hlas vám dá najevo, co dělat.

Jak docílit toho, aby se vaše přání splnilo? Založte si deník

Síla psaného slova postupně z našeho světa mizí, ale napsat si to, co chcete, i to, co vás tíží, je někdy opravdu účinné. Někdo si bude psát jednoduchá hesla, jiný se rozepíše. Buďte v přáních a afirmacích velmi konkrétní. Vesmír totiž reaguje pouze na to, co si přejete. Své přání formulujte v přítomném čase, jako by se již tak stalo. Neříkejte si tedy "chci mít více peněz", ale "mám více peněz",

Déjà vu: Pocit, že jste přítomný okamžik už zažili, může být vzkazem, který k vám vysílá vesmír, ale i vzpomínkou na minulý život

Zdálo se vám někdy povědomé něco, co jste nemohli nikdy prožít? Pak jste možná jedni z těch, kteří už se setkali s fenoménem déjà vu. Je to vzkaz z vesmíru, varování andělů, vzpomínka na minulý život nebo pouhopouhé zmatení mysli?
svetzeny.cz

Pozitivní pohled na svět

Lidé mají sklon být negativní a negativně smýšlet o spoustě věcí. A Vesmír na to reaguje. Když vysíláte pozitivní vibrace, energie bude pozitivní a samozřejmě to funguje také naopak. Být v souladu s tokem Vesmíru a sami se sebou, je důležité.

Buďte vděční za vše, co máte

Vděčnost je důležitou součástí vaší cesty, protože Vesmír vám do života posílá mnoho věcí. A vy za ně musíte poděkovat a cítit onen vděk i v srdci. Každé "děkuji" nebo každé "jsem vděčný/á", se vám počítá. Právě v tom je velká síla. Vděk vám nabídne nejen možnost podívat se na svůj život z jiné perspektivy, ale také dodává pocit naplnění.

 

 

Zdroj článku