Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: V těchto znameních se rodí nejlepší manželé. Patří mezi ně i váš muž?

Ženy přirozeně v životě hledají toho nejlepšího partnera, manžela, otce svých dětí. Toužíme žít v dlouhodobých a spokojených vztazích a kdo to tak má, přirozeně hledá partnera podobného ražení. Kdo je nejlepší manžel podle horoskopu?

Jaký je ten nejlepší manžel podle znamení? Má hnědé vlasy, modré oči, dokonale vyrýsovanou postavu nebo je naopak vtipný, milý, dá se mu věřit? Pro každého je dokonalý a nejlepší někdo jiný. Jak je to podle horoskopu? Která znamení mají základ pro to být nejlepší partnery?

Býk

Jde o znamení, které je věrné a stojí při vás v každé chvíli. Muži ve znamení Býka nejsou z těch, kteří podvádějí své partnerky. Mají rádi v životě jistotu a stabilitu. Jen velmi výjimečně chtějí dělat něco, co jejich klidný a pokojný vztah rozbouří. Máte-li za partnera Býka, pak je to něco, jako výhra v loterii. Štěstí vás životem provází. Je to člověk, pro kterého budete vším. I když přijdou špatné dny, Býci jsou stabilní. Snadno se s nimi mluví, nechtějí v životě neustále obdiv nebo něco víc od života. Chtějí jen spokojený život, věrného partnera a společnou cestu životem.

Střelec

Střelec muž je dalším dobrým manželem po jeho boku bude spokojená snad každá žena. Jde o nesmírně romantické jedince, kteří se snaží své partnerce dělat neustále radost. Jsou to velmi loajální partneři, kteří co slíbí, to splní. Žena se na ně může v mnoha ohledech spolehnout, jsou roztomilí. Občas mohou mít sklony trochu žárlit. Někdy jsou maličko naivní a často upřímní, takže řeknou mnohdy věci, které tak nemyslí. Je to muž na svém místě, který věří svým zásadám a má celkově pozitivní přístup k životu. Jsou z těch, kteří se mohou usadit v pozdějším věku, ale o to víc milují a jsou dobrými partnery a manžely.

 

Nejlepší partnerky a manželky podle znamení horoskopu která to jsou?

Najít tu správnou osobu se kterou budete sdílet zbytek svého života není jednoduché. Lidé narození v různých znameních mají různé povahy a charakteristiku. Může vám v hledání vhodného protějšku pomoci právě horoskop?
svetzeny.cz

Ryby

Manželé Ryb berou svou roli partnera a manžela vážně a to po všech stránkách. Chtějí svou rodinu zabezpečit finančně, aby nestrádala a také ji být dobrým a romantickým partnerem. Jsou z těch, kteří nikdy nezapomenou květiny, uvaří romantickou večeři, jsou citliví, něžní. Někdy možná mohou být maličko přecitlivělí, ale jinak jsou klidné povahy. Mohou působit trochu pasivně, ale to je jen první zdání. Citlivá duše někdy létá hlavou v oblacích, ale jejich ambice je umí udržet na zemi a vidět svět reálnýma očima.

Rak

Pro raky je základem manželství láska. Ta je pro ně alfou a omegou vztahu a je pro ně velmi důležité spojení s partnerem. Jsou to lidé citliví, pečující, milují pohodlí domova a to je pro ně velké zázemí, kam se mohou vrátit po práci, kde hledají klid a pokoj. Jsou to partneři pečující, proto ženám nebude po jejich boku nic chybět. Muž ve znamení Raka si hodně zakládá na pocitech. Vyznává v manželství tradiční hodnoty, ctí smysl pro rodinný život a pokud má doma pohodu, je nejspokojenější.

 

Zdroj článku