Přejít k hlavnímu obsahu

18. leden 2023 je výjimečný den pro dvě znamení zvěrokruhu: Blíženci, teď začne teprve jízda

Konec retrográdního Merkuru je na dosah, takže 18. leden 2023 je velmi zvláštním dnem pro dvě znamení zvěrokruhu. Jedno má jako živel Zemi, druhé vzduch, a ačkoliv na první pohled tato dvě znamení nemají moc společného, dnešní den je pro ně jeden z nejšťastnějších.

Od prosince si retrográdní Merkur hraje se svými chaotickými energiemi a přináší do znamení zvěrokruhu nedorozumění, nečekané nehody a potíže. Tomu ale bude 18. ledna 2023 konečně konec! Merkur končí v Kozorohu a Kozoroh je známý tím, že svým přímým přístupem jde přímo k věci. I když to může u většiny znamení zvěrokruhu stále způsobit určité turbulence, pro dvě znamení zvěrokruhu je to perfektní příležitost, jak věci konečně okamžitě uvést do pořádku. Pro koho bude podle horoskopu lednový konec retrográdního Merkura výjimečný? 

Blíženci

Blíženci nezačali nový rok 2023 tak úspěšně a cílevědomě, jak by si přáli. Některá rozhodnutí, ve která vzdušné znamení doufalo, nebyla vyřčena. Některé úkoly vyvolaly problémy, s nimiž se Blíženci dříve nesetkali – to je typické pro retrográdní Merkur. 18. ledna 2023 negativní série konečně skončí a přinese Blížencům nový impuls. Stále můžete v lednu otočit energii a najít řešení pro všechny (zatím) nevyřešené problémy. To nejen profesionálně posune znamení zvěrokruhu, ale také zvýší zdroje příjmů.

Čtěte také: Lunární uzly: Nastává největší astrologická událost roku, která vlivní životy nás všech

Studie: Vědci zjistili, že výška souvisí s vaší inteligencí. Rozdíly zpozorovali už u tříletých dětí

To, zda patříme k menším lidem nebo jsme vysocí, úzce souvisí s genetikou. Vědci zjistili, že jedna z těchto dvou skupin je inteligentnější a vědecká studie potvrzuje, že na naši inteligenci má tedy vliv nejen genetika , ale i fyzické vlastnosti. Do jaké skupiny patříte vy?
svetzeny.cz

Panna

Merkur v pátém domě - který znamená autenticitu a sebevyjádření - se svými negativními vlivy postaral o to, že Panny nakonec na nové lásce opravdu pracovat nechtěly. Perfekcionistické zemské znamení prostě nemohlo najít ta správná slova a způsobilo tak mnohá nedorozumění. Ale 18. ledna bude konec! Panny dokážou skvěle využít konce vesmírné události a vyjasnit si věci, které dříve způsobovaly problémy. Romantické chvíle jsou konečně v partnerství opět na dohled a nezadaní jedinci by také mohli zvládnout vstoupit do vztahu s novou láskou s čistým štítem. Držíme palce!

Zdroj článku