Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 1. až 3. prosince: Kartářka radí, kdy si dát pozor na zbrklost a ve který den vyzkoušet něco nového

Placeholder image

Kartářka Alice Cross předpovídá, jak se nám bude dařit v v následujících třech dnech. Kdy si dát obzvláště velký pozor na zbrklé a unáhlené jednání a ve který den vyzkoušet něco nového? Přečtěte si tarotovou předpověď, která vám na tyto otázky odpoví.

Promotion

1. prosince – Je třeba řešit problémy rychle, ale ne zbrkle

Info ikona
Rytíř holí

Kartářka Alice Cross vytáhla na tento den kartu Rytíře holí. Jak můžete vidět na obrázku, jede do neznáma a jeho koni se to nezamlouvá. Rytíř holí vás varuje před tím, že se řítíte neznámo kam a jednáte bez rozmyslu. Někdy je potřeba se zastavit. To je přesně to, co si dnešní den žádá. Zbrklá akce by nemusela skončit úspěchem. Najděte zdroj problému, analyzujte situaci, ve které jste se ocitli. A pak udělejte kroky – razantní, ale přitom promyšlené. Hlavní je dosáhnout efektivity a vyhnout se zbytečnému chaosu. Dnes se mohou vyskytnout překážky, i když se třeba cítíte dostatečně připraveni na jejich zdolání, narazíte na odpor. Bude třeba si opět popřemýšlet a najít jiné řešení či úhel pohledu. Velmi vás to obohatí a poskytne vám to cenné informace. Pokud byste dnes nadále jednali neuváženě a zbrkle, může vám to do budoucna zkomplikovat dosažení stanovených cílů.

2. prosince – Je třeba splatit dluhy

Info ikona
Tarot 6pentaklu

Kartářka Alice Cross pro dnešní den vytáhla kartu 6 pentaklů. Dlužíte někomu peníze? Dnes je ideální den na srovnání účtů. Pokud žádné peníze nedlužíte a vaše situace je finančně stabilní, udělejte dobrý skutek a věnujte peníze na charitu. Vaše pomoc nutně nemusí mít jen finanční formu, pomoci samozřejmě můžete i jiným způsobem. Tato karta nám říká, že ve světě mají lidé různé finanční možnosti a měli bychom si pomáhat, a to nejen v předvánočním čase. Také nám tato karta připomíná, že materiální věci nejsou všechno. Bohatství lze najít ve zkušenostech, zážitcích i dobrotě srdce, má různé podoby. Dnes bychom se rozhodně neměli s nikým porovnávat, každý jsme nějaký. Tento den je také předurčen k finančním úspěchům.

3. prosince – Využijte svůj potenciál a schopnosti

Info ikona
Tarot Slunce

Třetí prosinec prozáří karta Slunce. Tato karta se Alici Cross ukázala v tarotovém čtení v poslední době již několikrát. Tato karta nás nabádá k tomu, abychom odhodili chmury a začali žít naplno. Je třeba si uvědomit, že energii slunce můžete doplnit i v zimě. Dnes vás čeká pohodový den, tak se usmívejte a načerpejte energii. Prožijte opět radost, vždyť tu lze najít i v maličkostech. Dnes je skvělý den pro poznávání svých schopností a učení se sebelásce. Nejlepší by bylo třetí prosinec strávit se svými blízkými. Samotáři si však nejlépe odpočinou u četby oblíbené knihy. Také dnes věnujte pozornost svým myšlenkám. Je velká šance, že vás napadne něco skvělého. Neváhejte a vyzkoušejte v tento den něco nového. Může to být výlet do neznámá i uvaření netradičního pokrmu. Třetí prosinec by měl zkrátka být o pohodě, harmonii a nových příjemných zážitcích. Myslete pozitivně a užijte si jej plnými doušky.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.