Přejít k hlavnímu obsahu

Hubnutí a horoskop? Dieta podle znamení horoskopu vás překvapí

Speciální dieta od tvaru postavy, přes krevní skupinu až po speciálně navrženou dietu přímo na tělo. My vám nyní přinášíme dietu podle vašeho znamení, která vás třeba inspiruje nebo „nakopne“ k novým začátkům. Zvěrokruh je koneckonců nejstarší „klasifikační“ systém na světě.

Beran (21. března - 19. dubna)

Tvrdohlavý a vášnivý Beran. Jste úžasní v nastartování stravy, ne tak skvělí v udržení.
Nejlepší volba: Krátkodobý, intenzivní režim, který upoutá vaši pozornost. Zkuste s kamarádem soutěž o hubnutí. Nedovolíte si zapochybovat, pokud by vám hrozilo, že skončíte druzí – známe vaši povahu.

Býk (20. dubna - 20. května)

Žádné znamení není více pohodlné než Býk. Kila navíc se u vás hromadí více než snadno.
Nejlepší volba: Pravidelná fyzická aktivita a neustálá dietní ostražitost. Vesele a vytrvale se budete držet fitness rutiny, pokud je předvídatelná a ukazuje praktické výsledky.

Blíženci (21. května - 21. června)

Díky své vrozené roztržitosti a téměř hysterickému nervovému systému spalujete kalorie způsobem, jakým oheň vrhá jiskry.
Nejlepší volba: Denně jezte dostatečně, ale malé porce. Rozmanitá jídla můžete konzumovat při různých aktivitách nebo činnostech. Dávejte pozor jaké svačinky volíte, vždy zkuste zdravější verze. Žádný dlouhý fitness plán vás moc bavit nebude, ale obměny jídla by měly zabrat. 

Rak (22. června - 22. července)

Raci jsou emocionální jedlíci – před jídlem, před spaním, při dobré náladě i v slzách. 
Nejlepší volba: S láskou připravujte uklidňující jídla, která vás nebudou vykrmovat. Jste vytrvalí a pracovití, krásně reagujete na jakýkoli dlouhodobý fitness plán.

Lev (23. července - 22. srpna)

Jste rodilí nadšenci. Jste rádi velkými vzory a jednoduše králemi všech situací. Když se vám vymkne váha kontrole, je vaše ješitnost důležitější než cíl. Pozor na to!  
Nejlepší volba: Oslovte svou vlastní ješitnost a nestyďte se vyběhnout ven nebo začít cvičební program. Zkuste začít v tichosti a výsledky se brzy dostaví. Jídlo si užíváte, ale zkuste si užívat menší porce a kvalitnější skladbu potravin. Po celou dobu můžete fantazírovat, jak oslnivě budete vypadat, jakmile shodíte pár kilogramů.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou brzy slavit velké úspěchy. Týká se to i vás?

U těchto znamení zvěrokruhu bude týden od 19. dubna vypadat naprosto úžasně. Především z hlediska pracovních úspěchů se nikdy než vy nemůže mít lépe. Týká se to i vás nebo si budete muset na štěstí ještě chvíli počkat?
svetzeny.cz

Panna (23. srpna - 22. září)

S Pannami je to těžké. Jste jako děti, které budou jeden měsíc jíst pouze bezmasé jídlo, další zase nedáte bez masa ani ránu. Mimo jiné jste šíleně přecitlivělí na stravovací záležitosti.
Nejlepší volba: Vegetariánství nebo jakýkoli okrajový dietní a fitness program, který je pragmatický, podrobný, očistný a pečlivě organizovaný – to je to pravé pro vás.

Váhy (23. září - 22. října)

Tak nestálé znamení, které neustále mění názor je hotové peklo pro každého výživového poradce nebo fitness trenéra. Chvíli se vám zdá vaše dieta skvělý nápad, po chvíli zase pochybujete, zda to má smysl. Vydržíte měsíc jíst svědomitě a potom? Během dne se vše ve vás změní a přestane vám na dietě záležet.
Nejlepší volba: Partner, který vás udrží na dobré cestě, ve spojení s vyváženým stravovacím plánem.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Ve svému přístupu k cvičení a dietě jste neslavně známí větou "všechno nebo nic". Pěkné na tom je, že žádné znamení zvěrokruhu nemá hlubší rezervy vůle než vy. Využijte toho! 
Nejlepší volba: Jakýkoli režim, který zahrnuje kontrolu živin, bílkovin, vážení jídla, měření tepu a tak dále. Bikram jóga a sporty, kde trochu "týráte" sám sebe a jdete přes svou hranici? To je to pravé!
 

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou divoká a bouřlivá

Tato znamení zvěrokruhu jsou všechno, jen ne křehké květinky. Seznamte se se znameními, která jsou opravdoví bouřliváci. Patříte sem vy nebo někdo z vašeho okolí?
svetzeny.cz

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Potřebujete svobodu, výzvy a otevřené prostory plné vesele cvrlikajících ptáků. Uzavřené fitko není nic pro vás. Rovněž máte tendenci snadno přibírat na váze, zejména v oblasti boků a stehen.
Nejlepší volba: Vydejte se spíše na pěší turistiku, než abyste se potili ve fitku. Co se týče diety, ani na to nemyslete. Jen se snažte jíst pro zdraví a vést aktivní život.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Vaše něžná, tiše řízená a občas melancholická duše dobře reaguje na řád a jasný plán.
Nejlepší volba: Systematický plán stravování a fitness upřednostňující jemnější cvičení (jóga, pilates). Vyhněte se drsným tréninkům, abyste zabránili tendenci "ztuhnout", když jste pod tlakem.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Jste individualista mezi znameními zvěrokruhu  a „udělám si to po svém“ je vaše oblíbená věta, že?
Nejlepší volba: Vodnář miluje energické a aktivní sporty – lyžování, běžecký pás a tanec jsou vynikajícími spalovači kalorií. A dieta? Řiďte se svým vlastním biorytmem. Čím více mimo vyšlapané cesty, tím lépe!

Ryby (19. února - 20. března)

Laskavá, zasněná, poetická a občas sebeklamná duše Ryby ve svém životě velmi nutně potřebujete strukturu a řád. Jinak začnete pít gin a potácet se v melancholii.
Nejlepší volba: Cvičení, které vám poskytne iluzi splynutí s vesmírem - jóga, horolezectví, běh. Abyste se vyhli neúspěchu, rozhodněte se pro racionální dietu se třemi jídly denně. 
 

Naučte se dělat vlny pomocí žehličky. Ukážeme vám ve videu, jak na to

Možná ne aktuálně, ale každá známe ty chvíle, kdy potřebujeme rychle udělat zázrak se svými vlasy. Vlny pomocí žehličky jsou jasná volba a je to jednodušší než se zdá. Ukážeme vám, jak na to!
svetzeny.cz

Hvězda seriálu Přátelé rozjela výzvu, která boří internet

Milovaná herečka Courteney Cox rozjela na svém Instagramu výzvu, která baví celý internet. Máte rádi pořádek a hezky uklizeno? Podívejte se do kuchyně Courteney a budete mít hned pocit, že doma nemáte dost uklizeno!
svetzeny.cz