Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou brzy slavit velké úspěchy. Týká se to i vás?

Info ikona
Horoskop

U těchto znamení zvěrokruhu bude týden od 19. dubna vypadat naprosto úžasně. Především z hlediska pracovních úspěchů se nikdy než vy nemůže mít lépe. Týká se to i vás nebo si budete muset na štěstí ještě chvíli počkat?

Úspěchy kamkoli vaše oko pohlédne. S těmito třemi znameními zvěrokruhu se týden od 19. dubna přímo rozhodl rozdělit o úspěch. Jste na cestě k vysněným cílům a nic vás nezastaví. Býk, Panna a Kozoroh mohou jednoduše nechat všechny starosti za zády a těšit se na úspěchy v příštích několika dnech.

Býk

Tento dubnový týden nemohl být pro Býka lepší. Miluje jaro a probouzení přírody a v současnosti se cítí ve své kůži velmi pohodlně. Býk má konečně pocit, že může znovu zhluboka dýchat. Slunce, Venuše a Merkur jsou velmi příznivé a znamení Býka by nemělo být překvapeno, pokud přijde jedna či dvě lukrativní nabídky. Nyní je také pravděpodobný skok na kariérním žebříčku, protože dokáže okouzlujícím způsobem přesvědčit všude a všechny. Býk by mohl brzy slavit své úspěchy. Gratulujeme!

Panna

Znamení zvěrokruhu Panna je tento týden hvězdami opravdu rozmazlená. Planety ukazují svoji nejlepší stránku a pro Pannu se otevírají slibné nabídky. Finanční i profesionální. Ovšem Panna by měla přestat být tak pokorná! Nakonec si vše zaslouží, protože tvrdě pracuje! Měla by být na sebe hrdá a oslavovat své úspěchy místo toho, aby je bagatelizovala. Nestyď se, úspěšná Panno.

Kozoroh

Pokud jde o úspěšný týden, Kozoroh samozřejmě nesmí chybět. Je nejambicióznějším ze znamení zvěrokruhu a pro svůj úspěch vždy tvrdě pracuje. A tento týden také jeho úsilí přinese ovoce. Díky Uranu Kozoroh nezůstává příliš dlouho na jednom místě - je již v procesu, aby si stanovil nové cíle a směřoval k nim. Co se týče emocí, také je vše v pořádku. Kozoroh se cítí povznesený a šťastný.

David Beckham popřál své manželce Victorii k narozeninám. Vyznání vás dojme a škádlení pobaví!

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou divoká a bouřlivá

svetzeny.cz