Přejít k hlavnímu obsahu

Co ještě by mohl letos přinést Ježíšek?

Info ikona
Boty

Tipů na dárky není nikdy dost. I když je už Štědrý den za dveřmi, stále máte šanci pořídit něco, co udělá radost a rozzáří oči vašich nejbližších.

V dnešní době už se díky bohu nutně nemusíme mačkat v dlouhých frontách a nechat tak na sebe působit stres ostatních nakupujících. Vše můžeme vyřešit z pohodlí doma díky eshopům, které vám doručí vše až ke dveřím. Pokud nemáte ještě kompletně vyškrtaný seznam obdarovaných, podívejte se na eobuv.cz, třeba vám něco padne do oka. Najdete tady přehledně roztříděné tipy na konkrétní produkty, které se skvěle hodí jako dárky pod stromeček.

Sněhule do sněhu i do města
 

Sázkou na jistotu budou například boty od značky UGG. Staly se evergreenem a i přes to, že zpočátku vyvolávaly rozporuplné názory, nakonec si je zamilovali všichni. Není divu, jejich kvalitní zpracování a spolehlivou hřejivost ocení obzvlášť v zimních měsících každý. Nosit je ale můžete po celý rok.

Díky merino vlně, ze které jsou boty vyrobené, je využijete i v létě, protože tento úžasný přírodní materiál v zimě zahřívá a v létě ochlazuje. Navíc jsou velmi odolné a méně náchylné na promočení, takže vydrží několik sezon. Musíte o ně ale správně pečovat vhodnou impregnací. V nabídce má tato značka ale třeba i pantofle a další skvělé kousky pro všechny roční období.

Dejte si ale pozor na padělky. Nižší cenou se raději nenechte zlákat a vsaďte na spolehlivé prodejce, kde seženete pouze originální kousky.

Info ikona
UGG boty

Pro ty, co jsou venku jako doma

Jste aktivní, milujete přírodu a třeba na horách se vyskytujete velmi často? Nebo máte někoho takového ve své rodině? Pořiďte trekingové boty, které spolehlivě poslouží v různých terénních a klimatických podmínkách a v náročných cestách na horách. Zimní trekingové boty by měly chránit nohu před vodou a sněhem a ty letní by zase měly větrat a odvádět vlhkost. A protože se od kvality obuvi přímo odvíjí i to, zda se plánovaný výlet vydaří, nevyplatí se v tomto případě příliš experimentovat. Sáhněte po osvědčené značce Salomon. Pár tipů, jak nesáhnout vedle, najdete tady.

Info ikona
Trekingové boty

Doplněk, co se zkrátka hodí

Pokud si netroufáte pořizovat boty, protože se bojíte, že se jednoduše netrefíte do stylu obdarovaného, třeba si budete jistější v technice. Co třeba chytré hodinky Amazfit? I ty jdou krásně přizpůsobit konkrétním požadavkům vašeho partnera nebo kamarádky – ať už se týkají designu nebo životního stylu. A pokud byste se náhodou u stromečku nesetkali s nadšením, můžete zboží z eobuv.cz do 100 dní od doručení objednávky vrátit! A to se v případě vánočních dárků velmi hodí.

Info ikona
Boty UGG

Pokud stále tápáte, možná vám trochu pomůžeme s rozhodováním. Na webových stránkách eobuv.cz totiž nenajdete pouze boty, ale můžete zde pořídit i krásné doplňky, jako kabelky, klobouky, náušnice, batohy nebo třeba i kolečkové brusle. Troufáme si tvrdit, že tady zvládnete s přehledem „odbavit“ celou rodinu i blízkou kamarádku. 

Navíc můžete za všechny položky dostupné na eobuv.cz zaplatit pomocí Klarna, platební metody, která vám umožní pokrýt náklady do 30 dnů od objednání produktů.

Měření