Přejít k hlavnímu obsahu

Je to venku! Meghan Markle je těhotná! Co to asi bude?

Šuškalo se to v kuloárech sice už pár týdnů, nyní je ale jasno. Její královská Výsost vévoda a vévodkyně ze Sussexu oficiálně prohlásili, že čekají přírůstek.

Dalo se očekávat, že královský pár oznámí světu radostnou zprávu brzy. Od té doby, co se totiž Meghan objevila na veřejnosti v šatech, které byly přestřižené v pase, začala média z celého světa polemizovat nad tím, proč najednou upustila od typických přiléhavých modelů. Sázkové kanceláře na to okamžitě navázaly a na Meghanino těhotenství vypsaly už začátkem září kurz 1:5. Když se pár vytratil z páteční svatby princezny Eugenie brzy po obřadu a neúčastnil se večerního veselí, vše už nasvědčovalo tomu, že se vévodkyně šetří, jak může.

Veřejnost se tuto zprávu dozvěděla pouhé tři dny poté. Meghan ukončila rizikový 1. trimestr a nebylo tedy třeba již nic zastírat. Po přistání v Sydney si už na veřejnosti hladila bříško. Miminko by se mělo narodit v dubnu, pohlaví si chce rodina nechat pro sebe. Už nyní ale padají sázky. Lépe si vede chlapečekMeghan prý ještě více zkrásněla.

Bříško už se trochu rýsuje
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček