Přejít k hlavnímu obsahu

Trend bot na podzim a zimu 2022: Tyto boty se hodí každé ženě k jakémukoli outfitu

Info ikona
Móda

Milujeme nadčasové módní trendy, jako jsou tyto černé kotníkové boty, které jsou trendy na podzim a zimu a hodí se ke každému outfitu. Ať zvolíte šaty, sukni, nebo džíny, boty v naší galerii vás okouzlí. A bonus? Jsou neuvěřitelně pohodlné.

Ani letos na podzim a v zimě se nechceme obejít bez trendy bot

Bohužel letnímu počasí, kdy nám stačí žabky nebo sandály, je konec. Bohužel? Ne nutně, protože se teď opravdu těšíme, až se budeme procházet barevným listím, držet v ruce horkou kávu a zachumláme se do teplých bund. 

Co by samozřejmě nemělo chybět v našem zimním šatníku, jsou robustní boty, které ochrání před větrem a počasím a hodí se ke všem podzimním a zimním outfitům. Tyto boty si jistě zamilujete stejně jako my, protože sluší opravdu každému, dolaďují každý podzimní look k dokonalosti a jsou také módním trendem letošního a příštího roku. 

Tereza Brodská bez příkras. Ukázala se před a po zásahu vizážistky. Herečka vypadá úchvatně

svetzeny.cz

Kombinujte tyto boty správě

Boty se dají kombinovat mnoha způsoby – od šik až po ležérní. Zvolte džíny a volný svetr, úpletové šaty, nebo kožené kalhoty. S touto obuví jednoduše nemůžete šlápnout vedle. Ženy, které se řídí trendy, tyto boty milují. Ve většině případů mají totiž vyšší podrážky, která vaše tělo opticky zúží. Navíc je boty pevná, stabilní a nebolí vás z ní nohy. Je to jednoduše výhra v loterii. 

Zdroj článku