Přejít k hlavnímu obsahu

Schovejte větší bříško i stehna: Tyto šaty sebevědomě vynosíte celé jaro

Stále vás trápí kila nabraná přes Vánoce? Za chvíli bude teplé počasí a vy nevíte, jak kila navíc shodit rychleji, než vrstvy oblečení? Neděste se, nemusíte! Stačí pouze zvolit takové šaty, které přebytečná kila zkrátka a jednoduše schovají. Inspiraci na šaty najdete v naší galerii.

Volné šaty

V tomto případě jsou volné šaty naprostou sázkou na jistotu. Většina módních řetězců nabízí jak sportovní, tak elegantní šaty ve volném střihu. Můžete je tak v klidu kombinovat jak s teniskami, tak lodičkami. Pokud si ve volných šatech budete připadat jako tzv. „v pytli”, stačí outfit doplnit jednoduchým trendy páskem. Ten vám krásně vytvaruje pas, šaty budou mít hned nějaký tvar a navíc budete vypadat krásně a žensky.

Košilové šaty

Košilové šaty jsou takovou stálou a nesmrtelnou klasikou ve všech sezónách. Kouzelné na nich je to, že se dají stylizovat jak do sportovního, tak do elegantního stylu. Stačí jen zvolit typ bot a doplňky, na které se zrovna cítíte. Stejně jako v předchozím případě, i u košilových šatů můžete podtrhnout svou ženskost pomocí pásku, který umístíte do pasu. Je zcela na vás, jakou barvu pásku zvolíte, ale klasickou černou či hnědou nikdy nic nezkazíte.

Módní jaro: Trendy kousky, které nestojí více než tisíc korun a padnou každé z nás

Se Světem Ženy jsme pro vás vybrali ty nejlepší jarní trendy, které vás nejvyjdou na víc, než tisíc korun. Být stylová nemusí totiž za každou cenu znamenat, že budete mít oděv za nesmyslné částky. Jde jen a pouze o to vybrat takové kousky, které zkrátka budou fungovat. A jestliže takové zvolíte, budete vypadat milionově i přes to, že za ně nezaplatíte víc, než tisícovku. Podívejte se do naší galerie a inspirujte se!
svetzeny.cz

Šaty nabírané pod prsy

Tento typ šatů je naprosto ideální, chcete-li pečlivě schovat větší bříško. Nepůjde v nich zkrátka vidět! Tento střih šatů působí elegantně a obzvláště žensky, proto doporučujeme zvolit k nim i elegantní obuv v podobě lodiček, balerínek, nebo sandálků. Nepřehánějte to ale s doplňky! V tomto typu šatů by to celkově mohlo působit až přeplácaně. V tomto konkrétním případě se raději držte hesla „míň je víc”.

Nevyhýbejte se potiskům a vzorům

Naopak, vyhledávejte je! Výrazné potisky a vzory fungují jako určitá kamufláž všech vašich nedostatků a nejistot, které se snažíte skrýt. Potisky jsou navíc snadným způsobem jak váš šatník oživit a vnést do něj trochu barev! Stejně jako v předchozím případě, i zde si dávejte pozor na přehnané doplňky, působilo by to celé přeplácaně. Raději vsaďte na obuv v tlumených a jednoduchých barvách, kterými nebudete vzory přebíjet.

Nakupujte módu se slevou

Oblíbené akce Dny Marianne 2023 se blíží. Během Dní Marianne ušetříte ve více než 2200 obchodech. Máme k dispozici přes 350 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.

Inspirujte se v naší galerii
Zdroj článku