Přejít k hlavnímu obsahu

Schovejte větší bříško i stehna: Tyto šaty sebevědomě vynosíte celé jaro

Info ikona
jarní šaty

Stále vás trápí kila nabraná přes Vánoce? Za chvíli bude teplé počasí a vy nevíte, jak kila navíc shodit rychleji, než vrstvy oblečení? Neděste se, nemusíte! Stačí pouze zvolit takové šaty, které přebytečná kila zkrátka a jednoduše schovají. Inspiraci na šaty najdete v naší galerii.

Volné šaty

V tomto případě jsou volné šaty naprostou sázkou na jistotu. Většina módních řetězců nabízí jak sportovní, tak elegantní šaty ve volném střihu. Můžete je tak v klidu kombinovat jak s teniskami, tak lodičkami. Pokud si ve volných šatech budete připadat jako tzv. „v pytli”, stačí outfit doplnit jednoduchým trendy páskem. Ten vám krásně vytvaruje pas, šaty budou mít hned nějaký tvar a navíc budete vypadat krásně a žensky.

Košilové šaty

Košilové šaty jsou takovou stálou a nesmrtelnou klasikou ve všech sezónách. Kouzelné na nich je to, že se dají stylizovat jak do sportovního, tak do elegantního stylu. Stačí jen zvolit typ bot a doplňky, na které se zrovna cítíte. Stejně jako v předchozím případě, i u košilových šatů můžete podtrhnout svou ženskost pomocí pásku, který umístíte do pasu. Je zcela na vás, jakou barvu pásku zvolíte, ale klasickou černou či hnědou nikdy nic nezkazíte.

Módní jaro: Trendy kousky, které nestojí více než tisíc korun a padnou každé z nás

svetzeny.cz

Šaty nabírané pod prsy

Tento typ šatů je naprosto ideální, chcete-li pečlivě schovat větší bříško. Nepůjde v nich zkrátka vidět! Tento střih šatů působí elegantně a obzvláště žensky, proto doporučujeme zvolit k nim i elegantní obuv v podobě lodiček, balerínek, nebo sandálků. Nepřehánějte to ale s doplňky! V tomto typu šatů by to celkově mohlo působit až přeplácaně. V tomto konkrétním případě se raději držte hesla „míň je víc”.

Nevyhýbejte se potiskům a vzorům

Naopak, vyhledávejte je! Výrazné potisky a vzory fungují jako určitá kamufláž všech vašich nedostatků a nejistot, které se snažíte skrýt. Potisky jsou navíc snadným způsobem jak váš šatník oživit a vnést do něj trochu barev! Stejně jako v předchozím případě, i zde si dávejte pozor na přehnané doplňky, působilo by to celé přeplácaně. Raději vsaďte na obuv v tlumených a jednoduchých barvách, kterými nebudete vzory přebíjet.

Nakupujte módu se slevou

Oblíbené akce Dny Marianne 2023 se blíží. Během Dní Marianne ušetříte ve více než 2200 obchodech. Máme k dispozici přes 350 nabídek, ve kterých najdete slevy až 50 % a skvělé dárky k nákupům.

Zdroj článku