Přejít k hlavnímu obsahu

Módní jaro: Trendy kousky, které nestojí více než tisíc korun a padnou každé z nás

Info ikona
jarní móda

Se Světem Ženy jsme pro vás vybrali ty nejlepší jarní trendy, které vás nejvyjdou na víc, než tisíc korun. Být stylová nemusí totiž za každou cenu znamenat, že budete mít oděv za nesmyslné částky. Jde jen a pouze o to vybrat takové kousky, které zkrátka budou fungovat. A jestliže takové zvolíte, budete vypadat milionově i přes to, že za ně nezaplatíte víc, než tisícovku. Podívejte se do naší galerie a inspirujte se!

Nebojte se barev

K jaru neodmyslitelně patří veselé barvy. Pochmurným barvám, jako je černá a šedá, dejte v tomto období sbohem. Je čas zazářit! Neděste se, nemyslíme tím to, abyste byla od hlavy až k patě barevná. Stačí vyměnit jeden kousek z celkového outfitu. A co tím myslíme? K obyčejnému vršku v černé, či bílé barvě zvolte třeba delší barevnou sukni. Jaro je typické tím, že v ranních a večerních hodinách bývá ještě o něco větší zima. Proto celkový outfit doplňte například koženkovou bundičkou. A voila, trendy styl je na světě! A dá se vykouzlit za minimální cenu. A pokud nejste zastánce sukní a preferujete spíše kalhoty, i ty nejobyčejnější můžete doplnit krásnou barevnou košilí, která celkový vzhled hned povýší na vyšší úroveň.

Trendy boty jara 2023: Stylová obuv, která je pohodlná a krásná zároveň. Inspirujte se v galerii

svetzeny.cz

Květiny jsou samozřejmostí

Na jaře se vše probouzí z dlouhého zimního spánku, včetně květin, které kvetou o sto šest. Jaro zkrátka pomalu voní ve vzduchu. Kvést můžete i vy! Květinové vzory vypadají krásně jak na halenkách, kalhotech, tak i šatech a sukních. Kombinovat je lze nejlépe s jednoduchými kousky tak, aby se vzory a barvy nepřebíjely. 

Krok do jara s těmi správnými botami

Jarní počasí je kouzelné v tom, že není moc teplo, ani moc zima. Proto si můžeme vybírat z celé škály různých druhů bot, které se nám zrovna líbí. Ať už zvolíme více sportovní styl, ke kterému sladíme stylové tenisky, nebo elegantní šaty se střevíčky, nic není špatně. Ani u bot se nemusíte bát barev! Ty pastelové vypadají kouzelně a podtrhnou celkový outfit zase o něco více!

V naší galerii najdete inspiraci jarních kousků. Žádný z nich nestojí více, než tisíc korun.

Zdroj článku