Přejít k hlavnímu obsahu

Móda 2024: Lesklým silonkám dejte navždy sbohem. Vyhoďte i další druhy, které se už nenosí

Info ikona
Silonky

Snad každá žena čas od času vynese šaty nebo sukni. V chladných dnech je rády doplňujeme silonkami, které trochu zahřejí, jsou elegantní a outfit hezky ucelí. Některým typům silonkových punčoch bychom ale měly dát v roce 2024 sbohem. A to nejen těm lesklým.

Silonky jsou takovou věčnou jistotou v chladných dnech, kdy si chceme vzít sukni, nebo šaty. Vypadají žensky, elegantně a celému outfitu dodají ten správný šmrnc. Silonky se navíc hodí snad na všechny příležitosti. Ať už máte pracovní schůzku, jdete na večírek, na oběd s přáteli, nebo na rande, hodí se opravdu vždy. Některé typy silonek by ale dámy měly v následujícím roce ze svých šatníků vyřadit. A o jaké z nich se jedná?

Nejkrásnější ženy z eduardovského období. Splnily by dnešní standardy krásy?

V období krále Eduarda VII., které představovalo tzv. Belle Époque, byly krásné ženy považovány za ikony elegance a jemného vkusu. Ženská krása byla často spojována s jemností a sofistikovaností. Prohlédněte si v naší galerii ty nejkrásnější ženy z tohoto období a porovnejte je s dnešními standardy krásy.
svetzeny.cz

Lesklým silonkám dejte sbohem

Ačkoliv letošním módním trendům ve velkém dominují metalické odstíny, které se lesknou, co je moc, to je příliš. Silonky, které jsou samy o sobě lesklé, působí lacině, na většinu společenských událostí jsou příliš výrazné a mohou vypadat dost nemoderně. Poměrně těžko se kombinují tak, aby byl výsledný outfit lichotivý. Mít lesklé nohy zkrátka není úplně žádoucí. Doporučujeme v obchodech vždy vybírat ty, které jsou matné. Kombinace s dalšími kousky pro vás bude mnohem jednodušší a váš celkový vzhled bude o mnoho více slušivý, věřte nám.

 

3 typy účesů, které by neměly nosit ženy po 40: Zbytečně přidávají roky navíc

Blíží se konec roku a s ním i tendence mnohých žen udělat nějakou vlasovou změnu. Obarvit, sestříhat, nebo zkrátit vlasy není nikdy špatný nápad. Ale pozor! Přeci jen existuje několik účesů, kterým by se ženy po 40 měly raději vyhnout. Přidávají totiž roky navíc a zbytečně zvýrazňují vrásky.
svetzeny.cz

Tělové silonky hoďte do koše

Tělové silonky jsou takový přežitek, který už v módě dávno nemá co dělat. Je sice pravda, že některé ženy je milují a nedají na ně dopustit, nicméně čím dál více lidí na ně má spíše opačný názor. A důvod? Většina žen neumí tělové silonky správně nosit. Často se stává, že některé ženy jednoduše zvolí špatný odstín silonek, které na nohách vypadají opravdu nelichotivě.

Právě špatný výběr odstínu silonek představuje ten největší problém. Moc tmavé, nebo naopak příliš světlé silonky prostě a jednoduše nevypadají dobře. Tělové silonky se ve světě již dávno nenosí. U nás se ale nějakým záhadným způsobem stále drží. Stačí se podívat do zemí, ve kterých ženy módou žijí - Francie a Itálie. V těchto evropských srdcích módy uvidíte tělové silonky na ženách jen opravdu zřídka. Elegantní Francouzky a temperamentní Italky totiž ví, že na tělových silonkách v prapodivných odstínech, které se jen málokdy shodují s reálnou barvou pleti, vskutku není nic přitažlivého.

Jaké silonky tedy nosit?

Nezoufejte! Existuje mnoho různých, elegantnějších a vkusnějších variant, které vám umožní nosit sukně a šaty i v chladném počasí. Sáhněte po černých silonkách! Ale pozor, ne po těch tlustých, ve kterých budete vypadat jako školačka. Zvolte takové silonky, které jsou tak trochu průsvitné. Mimochodem, právě tento typ silonek považuje většina mužů za nejatraktivnější.

Vaše nohy budou vypadat víc žensky, sexy a atraktivně. A navíc, černá barva zeštíhluje a prodlužuje nohy. Opticky si tak jednoduše můžete ubrat pár kil navíc, aniž byste se musela trápit ve fitness centru. V obchodech navíc najdete i spoustu vzorovaných variant černých silonek, které vypadají skvěle! Puntíky, káry a nejrůznější další vzory váš outfit oživí a dodá mu určitou hravost. Ale i přes to bude outfit stále vypadat elegantně. A to právě díky černé barvě silonek.

Inspirujte se a najděte ty správné silonky právě pro vás
Zdroj článku