Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Nejkrásnější kabáty na jaro 2024. Inspirujte se, trenčkoty budou největším hitem

Začíná zima a nastal ideální čas při dlouhých chladných večerech projít váš šatník a připravit se na jarní módní sezónu. Trendy na jaro 2024 vám přinášejí širokou škálu stylů a vzorů, které zdůrazňují pestrost a kreativitu. Objevte kabáty, ve kterých můžete v jarní sezóně zazářit.

Pařížský týden módy odhalil jarní trendy pro příští rok

Pařížský týden módy odhalil nové trendy na jaro roku 2024. Jedním z nich je osvěžení vašeho šatníku pomocí pastelového odstínu žluté barvy, která vašemu outfitu dodá energii a nabije vás pozitivní energií. Rozhodně nešlápnete vedle ani s kabátem v máslovém odstínu nebo i odvážnějším růžovém. Dalším trendem jsou opravdu hodně nadrozměrné blejzry, takže pokud jste shodili pár kilo, vaše sáčka a kabáty rozhodně nevyhazujte, ale na jaře je opět můžete provětrat. Velké a objemné kabáty jsou stále v módě, navíc poskytují pohodlí a volnost pohybu. Na módní přehlídce v Paříži byly také k vidění kousky, které doslova kvetly. Na jaře budou v módě květinové detaily i vzory.

Galerie: Nejkrásnější krátké střihy všech dob. Dodají vám odvahu a hodí se pro ženy ve 30 i 50 letech

Krátké účesy nejsou pouze radikální změnou střihu, jsou to často i symboly odvahy, emancipace a svobody. Tyto střihy boří stereotypy žen s dlouhými vlasy a také dokazují, že krátké vlasy rozhodně nepatří jen mužům, ale stávají se ozdobou i žen. Prohlédněte si v naší galerii, které slavné osobnosti krátký sestřih zkusily a jak jim sluší.
svetzeny.cz

Pokud ještě nemáte v šatníku trenčkot, nezapomeňte ho pořídit

Klasický trenčkot snad nikdy nevyjde z módy. Letos je navíc obohacen o odstíny jako karamelový, krémový nebo béžový. Tento kousek je ideální pro přechodné období, kdy mohou být teploty stále nestabilní. Na jaře příštího roku tak ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět. Nebojte se ani odvážných střihů a potisků. Místo tradičního béžového nebo khaki trenčkotu si můžete vybrat také odstín korálové, tyrkysové nebo dokonce pastelové barvy. Na jaře také zaplesá srdce všem milovnicím kožených kabátů a motorkářského stylu – symbolů rebelství a odvážného stylu. Například dlouhý kožený kabát s asymetrickým zipem a nadýchanými rukávy z vás udělá hvězdu. Pro milovnice romantického stylu jsou zas ideální kabáty inspirované vášní pro městské zahrady, které nesou nádech přírody. Květinové vzory na kabátech přinášejí romantický a veselý nádech.

Nejkrásnější trendy kabáty pro jaro 2024
Zdroj článku