Přejít k hlavnímu obsahu

Shopping Fever: Tři dny plné slev!

Vyrazte na pořádné jarní nákupy a pořiďte si nové, neotřelé kousky do šatníku! Shopping Fever nabízí tři dny těch nejlepších nákupů ve více než 2700 obchodech po celém Česku a Slovensku se slevou až 50 %!

Ráda byste si na jaro pořídila šaty, novou kabelku a k tomu boty? Teď máte skvělou příležitost si koupit, po čem toužíte, a navíc s neodolatelnými slevami. Od pátku 12. do neděle 14. 4. nastává nákupní horečka Shopping Fever, díky které se vaše skříně zaplní novými módními kousky! 

Kde slevu získat? 

Součástí dubnových vydání časopisů Elle, Marie Claire a Joy jsou slevové kupony, které stačí vystřihnout a předložit v obchodě. Všechny nabídky a slevy můžete mít i v mobilu - stačí když si stáhnete aplikaci Shopping Fever, kde kupony koupíte.

Relax v Meeting Pointech

Užijte si nakupování i díky doprovodnému programu v Meeting Pointech, které najdete ve třech obchodních centrech: OC Chodov a OC Černý most a v Ostravě ve Forum Nová Karolina.

V OC Chodov a Černý most navíc dostanete i dárek, pokud předložíte 3 účtenky ze tří zapojených obchodů do akce Shopping Fever! Můžete tam ochutnat italskou kávu od partnera lounge De'Longhi, osvěžit se stylovou vodou od SmartWater, zkusit si květinový workshop ve stánku Mastercard, odpočinout si v relaxační chillout zóně při pohodové hudbě nebo se třeba vyfotit ve fotokoutku.
#shoppingfever2019

Letošní novinky

Chcete být ekologická? Ve vybraných obchodech si můžete za symbolických 29,-Kč s kuponem koupit naši bavlněnou tašku. A ještě než Shopping Fever vypukne, přijďte ve čtvrtek 11. dubna do Galerie Myslbek na exkluzivní fashion lounge!