Přejít k hlavnímu obsahu

Nemáte zrovna čas na návštěvu kadeřníka? Nevadí!

Začátkem února je plesová sezóna v plném proudu a vy nestíháte zajít ke kadeřníkovi na obnovení barvy nebo vylepšení střihu? Mrkněte na naše 3 tipy pro rychlou úpravu vlasů, které vám ušetří čas i peníze za kadeřníka, a ještě vaše vlasy budou vypadat jako nové.

1. Sjednoťte barvu

Není nic horšího než šedivé odrosty, které se objevují již několik dní po obarvení vlasů a zaznamenáte je na první pohled. Naštěstí pro vás máme rychlé řešení pro jejich zakrytí – sprej Magic Retouch od L’Oréal Paris, který stačí nastříkat ke kořínkům ze vzdálenosti 15 cm od vlasů. Díky obsahu barevných pigmentů sprej přilne k vlasům a vydrží až do dalšího mytí klasickým šamponem. Hodinu u kadeřníka tak vyřešíte v několika vteřinách!

Sprej Magic Retouch od L’Oréal Paris

2. Chce to šmrnc

Pokud vlasy postrádají objem a nedrží tvar, nejspíš jim chybí správný střih. Než si uděláte čas na návštěvu kadeřníka, zkuste upravit vlasy tak, aby nic z toho poznat nebylo. Stačí obyčejný culík nebo drdol, který doplníte vlasovou ozdobou jako je sponka, šátek nebo třeba květina. Pokud si troufáte i na něco složitějšího, zkuste francouzský cop. Nikdo nepozná, že vaše vlasy nejsou zrovna v nejlepší kondici.

3. Provoňte kadeře

Až se budete ráno při odchodu z domu vonět parfémem, neomezujte se pouze na pokožku těla, vonět mohou i vaše kadeře. Parfém ale nestříkejte přímo na vlasy, zbytečně byste je vysušovala. Stačí, když ho rozvíříte do vzduchu a jeho částečky pak necháte na vlasy napadat.