Přejít k hlavnímu obsahu

Nejžhavější trend: vlasy v barvách přírodních krystalů!

Červená a fialová barva na vlasech jsou aktuálně velmi oblíbené, navíc jako jedny z mála trendy barev lichotí skutečně všem tónům pleti. Takže na nic nečekejte a zahalte svoji hřívu do podmanivých odstínů rubínu nebo ametystu.

Jaro přímo vybízejí k experimentování a zkoušení nových účesů a barevných variací. Vyzkoušela jste už všechny odstíny od růžové přes modrou, zelenou i žlutou? Je na čase povznést hru barvení zase o kousek dál. Tentokrát se inspirujte přírodou a vytvořte si kaskádu vlasů v barvách červeného krystalu – rubínu nebo fialového minerálu - ametystu!

Jedno je jisté – červená nebo fialová barva bude slušet opravdu každému. Ať už máte krátké nebo dlouhé vlasy, rovné nebo vlnité, volně splývající nebo zapletené v moderních copech, tento způsob barvení z vás udělá královnu každého festivalu nebo jarní párty.

Pohrát si můžete s intenzitou a různými odstíny barvy. Je jen na vás, jestli zvolíte čistě rubínovou nebo půjdete cestou klasické hnědé, doplněné o červené odlesky. Stejně tak u fialových odstínů můžete volit různé variace. Díky novým kolekcím Ruby Browns a Amethyst z řady barev na vlasy Color Sensation od Garnier je trend barevných vlasů inspirovaných rubínem a ametystem dostupný pro všechny a zvládnete jej hravě i doma.

Originální barevné odstíny odráží světlo a vlasy jsou zvýrazněny nevšedními a jasnými odlesky – přesně jako oslnivé krystaly v přírodě. Díky složení barev, které je obohacené o výtažek z růže a perleť, budou vlasy po použití krásně vyživené a nádherně lesklé. Určitě podpořte výdrž barvy správně zvolenými produkty na barvené vlasy, díky nimž zůstane barva déle zářivá a sytá.