Přejít k hlavnímu obsahu

4 tipy, jak si léto užijí i vaše vlasy

Krásné a zdravé vlasy během léta jsou snem všech žen. Nepodceňujte péči o vlasy i během léta, ať na fotkách a na dovolené každého ohromí vaše lesklé kadeře.

Zakryjte si vlasy!

Nejjednodušší způsob, jak vlasy chránit před poškozením nadměrného slunečního záření, je schovat je. Noste velké klobouky, čelenky, turbany nebo jakékoliv jiné pokrývky hlavy, které se budou hodit k vašemu outfitu. Nejenže budete vypadat šik a moderně – jako módní ikona, ale vaše vlasy nebudou vysušené a barva vyšisovaná od slunce.

Vyživujte!

V průběhu léta je nejdůležitější používat vlasovou péči k regeneraci suchých, poškozených vlasů a vytvořit ochrannou vrstvu kolem vlasového vlákna. Používejte kvalitní šampony, kondicionéry, masky a oleje, které vám zaručí přirozený způsob hydratace vlasů. Vlasové oleje jsou velmi často obohacené o esenciální vitamíny a napomáhají vlasy posílit od kořínků až po konečky.

Kvalitní barva je základ

Před létem si vlasy nabarvěte kvalitními dlouhotrvajícími barvami na vlasy, které obsahují intenzivní pigmenty, jež zabezpečí krásnou barvu vlasů v průběhu letních měsíců. Barvení se nemusíte bát. Právě naopak, barva poskytuje vlasům další ochranu před nepříznivými vlivy. Vyzkoušejte barvu na vlasy od Garnier Color Sensation, která přináší složení s doposud největším obsahem účinných pigmentů. Nabízí intenzivní a dokonalé krytí s výjimečně výrazným barevným výsledkem, 100 % kryje šediny a barva zůstává dlouhodobě živá a zářivá. Navíc jejich nové odstíny blond s narůžovělými odlesky jsou na léto perfektní! Všechny barvy nádherně voní, protože jsou obohacené o květinové oleje a perleť, což vlasům zajistí intenzivní odlesky. 

Šetrnější přístup!

Během léta vlasy trpí namáčením ve slané vodě, častým mytím a především zvýšenou dávkou UV záření. Pokud je to jen trochu možné, omezte v létě tepelnou úpravu vlasů. V případě, že se nechcete vzdát dokonale rovných vlasů, vybavte se moderními stylingovými produkty, které vlasy chrání před působením tepla, ale zároveň usnadní i narovnání vlasů a dokáží prodloužit výsledný efekt.