Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Den vašeho narození prozradí vše o vaší osobnosti. Čtyřky jsou chytré, šestky zase posedlé svým vzhledem

Možná vás to překvapí, ale hodně. Minimálně podle numerologie. Čísla v lidském životě hrají velkou roli a mají určitý význam. Osobnostní test podle data narození vám pomůže rozklíčovat vaši osobnost a to, jací skutečně jste. Vaše numerologické číslo data narození odvozujete ode dne, kdy jste se narodili. Klíčový je právě den vašeho narození. Jaké je vaše číslo?

Číslo 1

Narodili jste se: 1, 10, 19, 28 dne v měsíci.

Váš život je přesně takový, jaký jste si představovali, vyprofilovali. Jste lidé asertivní, dominantní. Můžete být občas trochu rezervovaní, ale hodně důvěřiví, což se vám nemusí vždycky úplně vyplatit. Praktické myšlení je pro vás bonusem, který můžete využít. Říkáte to, co máte na srdci a nedělá vám problém se s druhými bavit. Co na srdci, to na jazyku.

Číslo 2

Narodili jste se: 2, 11, 20, 29 dne v měsíci.

Sentiment často ovládá váš život a pojí vás emoce nejen k lidem, ale často i k věcem. Nejste z těch, kteří budou prakticky přemýšlet. Spíše vás dojme emotivní video, nejdete pro slzy daleko. Jste velmi důvěřiví jedinci, kteří si váží toho, když druzí odhalí své city. Jsou totiž velkou součástí vašeho života. Umíte být velkou pracovní oporou, sedí vám pozice, kdy hlídáte a kontrolujete svěřené věci i lidi.

Číslo 3

Narodili jste se: 3. 12, 21, 30 dne v měsíci.

Jste lidé duchovně založení, než něco řeknete, umíte si vše promyslet. Z úst vám vycházejí moudré věci, jste dobrými rádci a lidé za vámi chodí a chtějí vědět, co si o situaci, která je trápí, myslíte. Jste z těch, kteří život plánují, umíte si dobře rozvrhnout finance a v pracovním životě můžete být poradci, rádci, předávat své znalosti nebo obchodovat s financemi.

 

Mohlo by se vám líbit

Numerologie jména: Zjistěte, jaký osud vám zvolili rodiče. Jedničky patří mezi vůdce, pětky jdou přes mrtvoly

I když nám křestní jméno vybírají rodiče reprezentuje nás celý život. Představujeme se jím, oslovují nás tímto jménem. Málokdo ví, že každé jedno písmeno má svou vlastní vibraci, své vlastní číslo. Numerologie jména o vás může dost prozradit.
svetzeny.cz

Číslo 4

Narodili jste se: 4, 13, 22, 31 dne v měsíci.

Lidé s tímto číslem jsou velmi inteligentní, bystří a hodně chytří. Jejich mysl pracuje na plné obrátky a snad nikdy se nezastaví. Energie je vám vlastní a nejste z těch, kteří by seděli na jednom místě. Dobrodružství je vaše druhé jméno. Umíte to s čísly a fyzika nebo matematika pro vás není španělská vesnice. Umíte řešit i složité problémy a v práci se uplatníte ve vědě nebo technice.

Číslo 5

Narodili jste se: 5, 14, 23 dne v měsíci.

Vaše osobní rysy na vás prozradí, že jste lidé klidní a vyrovnaní. Než vybouchnete, trvá to velmi dlouho. Máte radost ze života, umí se řídit emocemi i praktickou stránkou, což je velmi dobře. Rádi žijete naplno, milujete svůj život. Někdy jste při dosažení svých cílů zbytečně agresivní. A být zaměstnancem? To pro vás není výhra. Jste rádi svými pány. Jste rádi středem pozornosti.

Číslo 6

Narodili jste se: 6, 15, 24 dne v měsíci.

Váš život se točí okolo vzhledu, zdraví, životního stylu a tím pádem i peněz. Jste posedlí vzhledem, luxusem a okázalostí. Z nabídky si vybíráte to, co je nejextravagantnější, ať už jde o jídlo, oblečení nebo auta. Umíte navazovat vztahy s druhými lidmi, rádi cestujete a kariéra je pro vás taky dost důležitá. Umíte utratit peníze, které vyděláte a přirozeně vám sedí vedoucí a manažerské pozice.

 

Mohlo by se vám líbit

Numerologie lásky: Spočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte. Jedničky vyjdou téměř s každým, osmičky nikdo nechce

Numerologie zkoumá význam čísel, kdy kromě předpovědí může nabídnout i různé informace o konkrétních věcech či lidech. Může také například poskytnout vodítko k tomu, zda jste kompatibilní se svým partnerem. Spočítejte si své základní číslo a přečtěte si, ke komu se podle numeroložky nejvíce hodíte.
svetzeny.cz

Číslo 7

Narodili jste se: 7, 16, 25 dne v měsíci.

Lidé se sedmičkou bývají obvykle ti, kteří jsou dosti uzavření, často neříkají to, co si myslí a jsou tak trochu tajnůstkáři. Rodina je pro ně základ všeho, jsou na ní hodně fixovaní. Zaměřují se na detaily, rádi něco zkoumají nebo se zaobírají čísly a analytikou. Umí si udržet za každé situace pokerovou tvář. Jsou klidní, vzdělání a umí často zachovat klidnou hlavu.

Číslo 8

Narodili jste se: 8, 17, 26 dne v měsíci.

Rozhodnout se pro něco? Žádný problém. Jste z těch, kterým rozhodování nedělá vůbec žádný problém. Tvrdě dřete a vše, co máte, jste si zasloužili, do puntíku. Praktičnost je vaše druhé jméno, vše hodnotíte z praktické stránky a máte čich na podnikání. Vaše energie směřuje obvykle do jedné věci, kterou chcete dotáhnout k dokonalosti. Závazek je pro vás priorita.

Číslo 9

Narodili jste se: 9, 18, 27 dne v měsíci.

Na první pohled jste lidé tvrdí, umíte být velmi nepřístupní, ale pod tou slupkou máte měkké srdíčko. Důležité jsou pro vás rodinné vztahy a rodina celkově, protože na ní můžete hodně stavět. Máte své cíle, kterých chcete dosáhnout a usilovně na nich pracujete. Jste rádi středem pozornosti, umíte si užít záři reflektorů. Umíte se vyšplhat na vysoké posty v práci, chce to ale úsilí a někdy dřinu.

 

Zdroj článku