Přejít k hlavnímu obsahu

Vojta Kotek zavzpomínal na svého zesnulého otce archivním snímkem. Do nebe poslal dojemný vzkaz

Vojta Kotek (35) patří mezi nejoblíbenější a nejtalentovanější herce u nás. Své soukromí si střeží jako oko v hlavě a ani na sociálních sítích není sdílný. Tajnůstkář nyní udělal výjimku a ukázal nejen svého prvorozeného syna, ale i archivní snímek, na kterém je jeho tatínek.

Herec Vojta Kotek dojal fanoušky k slzám. Zavzpomínal na svého zesnulého tatínka a při té příležitosti ukázal svého prvorozeného syna, kterému ještě není ani rok. Tatínek Vojty Kotka, Václav, zemřel ve svých 66 letech a dle informací Blesku.cz byl nalezen mrtvý ve svém domě. Červenec roku 2019 byl tak pro Vojtu nešťastným obdobím.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte české celebrity. Plný počet bodů posbírá jen dokonalý znalec

Některé celebrity si úzkostlivě chrání soukromí a co nemusí, to neprozradí. Jiné nechávají veřejnosti nahlédnout do svých životů nejen prostřednictvím rozhovorů, ale třeba i díky sociálním sítím. Zajímáte se o životy svých oblíbenců? Víte, s kým žijí, nebo kolik mají dětí a podobné informace? Otestujte si své znalosti v našem kvízu.
svetzeny.cz

Tatínek Vojty Kotka

Václav Kotek byl herec a manažer Divadla Járy Cimrmana. Osudným se mu stal pád ze schodů. Příčinu smrti tehdy potvrdil Zdeněk Svěrák webu TN.cz. "Zprávu mi potvrdil jeho syn Vojta. Jeho tatínek se nešťastně zřítil ze schodů ve svém domě a zlomil si vaz," řekl.

Vzkaz tatínkovi do nebe

S fanoušky sdílel Vojta archivní fotografii, kde je on jako miminko se svým tatínkem na Střeleckém ostrově. Tati.. tady ti je 35 a mně necelej rok. ..Bejvávalo,“ začal herec dojemný vzkaz. „Vzal jsi mě s sebou tehdy na Střelák, kde jsi dělal Divadelní pouť. Soudě dle mýho výrazu jsem to úplně nedocenil. Asi jsem z toho ještě neměl moc rozum. …Bejvávalo.., napsall k fotografii Kotek a prozradil, jaké dojemné gesto udělal on se svým synem Hubertem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Teď je 35 mně, mám taky syna a taky mu není ani rok. Vzal jsem ho teda taky na Střelák a jak myslíš, že to dopadlo? No, podobně. Jak jinak to taky mohlo dopadnout než podobně. Dneska by ti teda dle mejch výpočtů bylo 70, a i když to do sebe zapadá a celý si to je podobný, já z toho furt nějak nemám rozum… ale už asi chápu, jaks musel bejt před těma pětatřiceti lety šťastnej. A teď bys byl znova a ještě jednou tolik, polemizuje hvězda filmů Snowboarďáci.

Z mý ženy bys byl hotovej, píše Vojta

Tak jsem ti chtěl jen říct, že moc děkuju, a že tě mam rád a že malýmu řeknu všechno, cos řikal ty mně… jo, a z mojí ženy bys byl úplně hotovej.. je to totiž celá máma, vzkázal nakonec do nebe Vojta a pochlubil se fanouškům s nachlup stejnou fotografií s rozkošným Hubertem. Co myslíte, jak se mu fotografie povedla?

Zdroj článku