Přejít k hlavnímu obsahu

Ryan Reynolds a Blake Lively mají třetí dítě

Info ikona

Podle zahraničních médií jsou herci již trojnásobnými rodiči. Blake Lively, známá ze seriálu Super drbna, měla porodit před dvěma měsíci. Manželé už mají dvě dcery, čtyřletou James a dvouletou Inez.

V květnu Lively oznámila třetí těhotenství na premiéře filmu Pokémon: Detektiv Pikachu, ve kterém si její manžel zahrál. Přestože ani jeden z nich nepotvrdil, že už se radují z narození třetího potomka, podle amerických médií je to jasné, jen není známo pohlaví ani jméno dítěte. Na druhou stranu není tento postup u hereckého páru nic překvapivého. U první dcery prozradili jméno až po půl roce, podobné to bylo i u druhorozené Inez.

Oba již dříve uvedli, že se snaží udržet děti z dosahu médií. „Chceme, aby naše děti měly normální dětství, jaké jsme zažili my. Nechceme je o to okrást, protože pak bychom se cítili opravdu sobecky,“ řekla herečka pro americký časopis Marie Claire v roce 2016.

Manželé se seznámili při natáčení filmu Green Lantern, v roce 2012 se vzali. Ryan Reynolds byl už dříve ženatý s herečkou Scarlett Johansson.