Přejít k hlavnímu obsahu

Princ Harry je zpět ve Velké Británii. Usmíření s Williamem se nekoná! „Šli si po krku jako nikdy dřív,“ prozradil zdroj

Celý svět sleduje s napětím vztah mezi Harrym a Williamem. Všichni doufali, že na pohřbu jejich dědečka zakopali válčenou sekyru, ovšem opak je pravdou. Až nyní vychází najevo, co se během této ceremonie dělo. „Šli si po krku jako nikdy dřív,“ prozradil zdroj blízký královské rodině.

Zatímco královští fanoušci měli velké naděje na usmíření mezi princem Harrym a princem Williamem, když se poprvé na jaře po více než roce sešli na pohřbu svého dědečka prince Philipa, bratři údajně nedokázali ukončit jejich pokračující roztržku.

Sourozenci nedokáží vyřešit rodinné spory

Podle královského historika Roberta Laceyho se stal pravý opak a mezi Harrym a Willem došlo k hádceběhem několika minut po tom, co se sourozenci dostali do hradu a nebyly na ně upřeny kamery z celého světa“. V novém článku pro The Daily Mail Lacey odhaluje: „Začali se znovu hádat.“

Byli tam, navzájem si šli po krku tak zuřivě, jako nikdy předtím,“ řekl Lacey, přítel rodiny. Vztek a nevraživost mezi těmi dvěma vzrostla tak neuvěřitelně. Bylo řečeno příliš mnoho krutých a zraňujících věcí.“

Mohlo by se vám líbit

Královská rodina: Ikonické svatební šaty princezny Diany budou poprvé vystaveny

Fanoušci princezny Diany se mohou těšit nejen na nový film Spencer, ale i na výstavu, kde budou mimo jiné k vidění legendární svatební šaty princezny Diany. V Anglii se chystá i slavnostní odhalení sochy na její počest. Zdá se, že ani po smrti princezny Diany, Anglie stále nechce zapomenout na tak výjimečnou ženu.
svetzeny.cz

Po pohřbu prince Filipa nedošlo k žádnému smíření a bratrskému posezení nebo„ mini summitu “,“ uvedl blízký zdroj a dodal, že konflikt mezi nimi pravděpodobně „nikdy neskončí“.

Začátkem tohoto týdne prozradil další blízký zdroj královské rodině, že „všichni byli optimističtí“, pokud šlo o to, aby se Will a Harry znovu spojili, „ale nic takového se ve skutečnosti nestalo.“ Další zasvěcený dodal: „Na stavění rozbořených mostů opravdu nebyl čas.“

Co se stane tentokrát?

Bratři však budou mít další šanci, aby urovnali svoje spory! Setkají se totiž na slavnostním odhalení sochy jejich zesnulé matky, princezny Diany.

Mohlo by se vám líbit

Vévodkyně Kate konečně promluvila o narození Lilibet uprostřed rodinného dramatu. Co řekla?

Královská teta Kate Middleton otevřeně promluvila o narození neteře Lilibet Diany uprostřed rodinného dramatu, které se odehrává na dvou kontinentech. Co řekla ohledně narození a viděla už malou Lili alespoň přes web kameru?
svetzeny.cz