Přejít k hlavnímu obsahu

Kateřina Hrachovcová nečekaně změnila svou vizáž: Z roztomilé holčičky se stala pořádná potetovaná drsňačka. Fanoušci si její změnu pochvalují

Kateřina Hrachovcová překvapila svou novou image. Není žádným tajemstvím, že posledních pár let si říká Kaira a spíše, nežli před kamerou se našla s tetovacím strojkem v ruce. Vytváří nádherné kresby na tělech svých příznivců. To je pravděpodobně důvod této změny. Umíte si snad představit, že by vás tetovala jemná tvářička? Z krásné a něžné ženy, se tak stala éterickou bohyní!

Herečka Kateřina Hrachovcová své fanoušky na sociálních sítích znovu překvapila. Na svět se sice narodila jako kouzelná brunetka, tak si ji mimo jiné každý vybaví například v seriálu Život na zámku. Postupem času se ale nebála experimentovat a její vlasy postupně procházely proměnou. Jednu dobu herečka nosila napletené černé copánky, díky nimž vypadala trochu jako mýtická Bohyně. V poslední době však vsadila na jistotu a hlavu jí zdobily dlouhé blond vlasy, takže působila jako víla.

Lela Vémola se ukázala po operaci bez obvazů: Její nos vypadá dokonale, podle fanoušků jí to neskutečně sluší

Lela Vémola se odhodlala na svém těle podstoupit další chirurgický zákrok, který pomůže k oživení jejího zevnějšku. Není tajemstvím, že slovenská playmate a manželka Karlose Vémoly si na plastických operacích doslova zakládá. Pro novou plastiku si zaletěla až do dalekého Íránu! Fanouškům se nyní pochlubila výsledkem operace, který je naprosto dokonalý!
svetzeny.cz

Kouzelné vizáži mladé dívky zřejmě nadobro odzvonilo, jelikož se Kateřina, která používá umělecké jméno Kaira, na sociální síti pochlubila snímky, z nichž je patrné, že výrazně změnila svou image. Místo plavých kudrnatých vlasů vsadila na tmavší barvu a kratší, rozlítaný účes s rovně střiženou ofinkou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Změna je to velká a fanoušci ji Kateřině moc pochvalují. Podle komentářů, které pod příspěvkem přibývají, to herečce neskutečně sluší a rozhodně neprohloupila. Někteří jí dokonce nazývají éterickou bohyní, druzí dodávají, že se bojí jejího drsného výrazu. „Vy jste prostě pěkná ženská, ať máte na sobě cokoliv, tak jste ve všem čupr,“ napsala jedna ze sledujících. „Moc vám sluší střih a barva je topka,“ dodala další.

Zdroj článku