Přejít k hlavnímu obsahu

Herec Ondřej Sokol: Potrpí si na mnohem mladší ženy, dvacetiletý věkový rozdíl je ideální

Krásné a mladší ženy jsou slabostí Ondřeje Sokola (52). Nadaný všeuměl už pár let randí s brunetkou Nikol, která je mladší o dvacet jedna let. Jak se však říká, věk je jen číslo a u herce to platí dvojnásob. Kdysi dokonce chodil s dcerou své spolužačky, které vzhledem k věkovému rozdílu, mohl dělat tatínka. Muži všeobecně s mladšími partnerkami mládnou a udržují se ve formě, takže takové partnerství je pro obě strany výhodné.

Charisma a ostrovtip Ondřejovi nelze upřít a na pět křížků na krku také nevypadá. Mladé ženy tak na něho letí a on se jejich zájmu nikdy nebránil. Nyní však konečně našel štěstí u Nikol, kterou povýšil na svou snoubenku. 

První manželství Ondřejovi nevyšlo

Do svazku manželského už Sokol jednou vstoupil, a to s herečkou a dabérkou Kateřinou Lojdovou (47). Shoda jména s inženýrkou Tejfarovou z trilogie Slunce, seno je jen náhodná. Společně strávili třináct let, pak se bohužel manželství, do kterého se narodily dvě děti, rozpadlo. ‚‚Tehdy jsem do toho šla bez přemýšlení, z lásky, a hodně fungovala chemie. Ta vás většinou nasměruje jinam,” svěřila Kateřina pro web Novinky.cz s tím, že Ondřej je skvělý otec, ale partnerský život mu příliš nejde.

Sokol si našel sedmnáctiletou slečnu

Po rozvodu začal herec a režisér lovit ve vodách podstatně mladších žen. Nabrnknul si o třiadvacet let mladší Lucii, které v té době bylo pouhých 17 let. To už bylo trošku na pováženou, ale svolení dívčiných rodičů dostali. „Moje mamka se s Ondrou moc dobře zná, chodila s ním totiž do školy, jsou spolužáci,“ uvedla tehdy dospívající slečna, která se Sokolem chodila necelé dva roky. Poté oblíbený moderátor své partnerky úspěšně tajil nebo si pořádně vychutnával volnost. Oficiálně světu představil až svou současnou lásku.

Vztahy se zajíčky: Které slavné ženy podlehly kouzlu mladších mužů? Diaz, Pizingerová a mnoho dalších

Pokud máte slabost pro výrazně mladší partnery, rozhodně ji nemusíte skrývat. Vztahy se zajíčky už dávno nejsou tabu. Důkazem toho je hollywoodská hvězda Cameron Diaz (50) nebo Vendula Pizingerová (51). A nejsou jediné, pro které se ‚‚hon” za kolouškem stal úspěšným a našly v něm životní lásku nebo příjemné povyražení.
svetzeny.cz

O dvacet jedna let mladší Nikol herce okouzlila

Sympatická brunetka se po Ondřejově boku objevuje od roku 2018. V té době pracovala jako učitelka a hlídala také děti známým osobnostem. Mladá žena herce okouzlila a vztah začal nabírat na obrátkách. Zamilovaný Sokol požádal Nikol o ruku a ta samozřejmě souhlasila. Naplánovali si rychlou svatbu v Las Vegas, ale odlet jim překazila pandemie koronaviru. „Tamní mírně kolotočářské svatby nás nadchly. Je to vlastně takový oddávací drive-in, něco hrozně kýčovitého se sádrovými andělíčky a kytičkami,” popsal Ondřej pro deník Právo, že je důležité, že si zatím rozumí i bez Las Vegas.  

Vesnický život se třemi dětmi 

Téma svatba je však v současné době u Sokola aktuální a možná ani nedojde na původní plán. „Zatím jsme se nerozhodli, jestli takhle úplně rychlý obřad vážně chceme,” uvedl herec pro web Kafe.cz, že doma s Nikol vše ladí, ale detaily si chtějí nechat ještě pro sebe. Vzhledem k věku budoucí paní Sokolové se nabízí otázka společného potomka. „Mám dvě dospělé děti. Niky jednoho školáka. Přestěhovali jsme se všichni do jednoho domu na okraj Prahy a vedeme tak trochu vesnický život. Je to hezké,“ prozradil také úspěšný režisér, že další dítě není na programu dne. I když zrovna u vtipálka Ondřeje člověk nikdy neví.
 

Ondřej Sokol našel štěstí po boku snoubenky Nikol
Zdroj článku