Přejít k hlavnímu obsahu

Co se děje s Gabrielou Laškovou? Po rychlém konci ve zprávách slova o vážné nemoci

Zemětřesení v hlavní zpravodajské relaci televize Prima znamenalo rychlý konec oblíbené zprávařky v hlavním vysílacím čase. Televize sice přislíbila, že si ji diváci budou moci užít v jiném formátu, Gabriela Lašková (33) se ale nakonec rozhodla nabídku na moderování pořadu Showtime odmítnout a z televize nadobro odešla. Moderování ale na hřebík tak docela nepověsila. Nedávno se chopila mikrofonu na zahájení výstavy v rámci představení nové kampaně Gillette Venus a sklidila úspěch. Nejen za svůj výkon, ale i odvahu promluvit o své minulosti.

Modelka a Miss z roku 2013 sice avizovala, že se chce po konci ve zprávách vrátit zpět k modelingu, ale svět moderování ji také pořád láká a ráda se proto zhostila akce k zahájení nové osvětové kampaně s podtitulem Na vlastní kůži, jejímž úkolem je sdílení silných příběhů, které mají pomoci ženám se sebevědomím a přijetím svého těla. Věděla moc dobře o čem mluví, ačkoli má záviděníhodné dokonalé míry modelky, bojovala i s extrémní nespokojeností, mluvila i o bulimii.

„Když jsem vstoupila do modelingu, slýchala jsem, že bych měla zhubnout. Když je vám patnáct let, neumíte si s tím vůbec poradit. Chtěla jsem být jako ty dokonalé modelky a zkoušela jsem všechno. Občas jsem se uchýlila i k těm nejméně zdravým formám hubnutí, jako bylo zvracení nebo hladovění,“ potvrdila deníku Aha! kráska, která musela uvolnit křeslo po návratu Evy Perkausové z mateřské dovolené.

Brutální zemětřesení ve StarDance: K výročí chystá televize velké změny, dotknou se i Kostkové - bude loučení

Letošní ročník StarDance nabídne hodně. K šedesátému výročí chystá Česká televize velké změny. Ty se budou týkat nejen složení poroty, ale překvapí i silnou sestavou soutěžících.
svetzeny.cz

Nesplněný sen

„Moje práce mně chybí. Měla jsem ji ráda a pro zpravodajství jsem žila, takže kdyby přišla nabídka, co by se mi líbila, nejspíš bych do toho šla,“ svěřila se také. Zatím se jí ale hrnou nabídky spíše na módní přehlídky a dle svých slov se na molo velmi těší.

Jediné, co by jí mohlo zhatit plány, je nabídka na účinkování ve StarDance. Tančit v taneční soutěži je totiž její sen. „Nabídka do StarDance je moje nesplněné přání, které by bylo určitě velmi vítané,“ prozradila Gábina Blesku.

 

Gabriela Lašková: Moje štěstí se jmenuje Ben

Moderátorka Gabriela Lašková říká, že konečně má to, o čem celý život snila a na co se těšila. Stala se mámou. Rodina je její jistota, kterou potřebuje, aby byla spokojená a mohla se věnovat práci a dalším věcem, které ji baví.
svetzeny.cz
Zdroj článku