Přejít k hlavnímu obsahu

Zbavit se zápachu v lednici nebylo nikdy jednodušší. Díky jedné ingredience, kterou má téměř každý doma

Většinou stačí mít intenzivně vonící kousek sýra nebo otevřený balíček salámu a celá chladnička vůni absorbuje raz dva. Tento bleskový trik vám pomůže.

Je tak snadné zbavit se pachů v chladničce

Je normální, že z chladničky vychází nějaký zápach. V chladničce však občas existují některá jídla, která mají příliš silný zápach. Napadne vás, že budete muset celou chladničku vyklidit a vymýt, aby znovu voněla. Ne tak docela! Tímto jednoduchým trikem pro domácnost můžete neutralizovat nepříjemný zápach v chladničce.

Bleskový trik proti zápachu v chladničce

Nejprve je důležité, aby otevřené potraviny byly skladovány ve vzduchotěsných sáčcích nebo krabičkách. Pomůže vám to ke zvýšení trvanlivosti a také to brání v šíření pachů v chladničce. Pokud už je pozdě a lednička voní jako zapáchající syrečky, pomůže jen jedna věc: čerstvá káva!

Info ikona
Zápach v lednici

Káva má schopnost vázat a neutralizovat nepříjemný zápach. Příjemně vonící sypký prášek navíc vaši chladničku provoní. Vložte misku mleté kávy a nijak ji nezakrývejte do ledničky. Misku lze jednoduše po několik dnech vyměnit – záleží, za jak dlouhou dobu vám káva vyčichne.

Navíc kávu můžete využít i na domácí peeling

Nejpoužívanější česká jména roku 2020: Která to jsou a co znamenají?

Vybrat jméno pro dítě je hotová věda! Chvíli se nám líbí tohle, pak zase jiné. Některá jména máme spojená s obličejem holčičky ze školky, kterou jsme neměli rádi a u chlapeckých jmen si vzpomeneme na první pusu. Jaká jsou nejpoužívanější česká jména a jaký s sebou nesou význam?
svetzeny.cz

Online redaktorka na téma "Umění se rozhodnout"

Každý den, každou minutu v životě volíme, tedy rozhodujeme. Některá rozhodnutí jsou banálně jednoduchá, jiná nám můžou navždy změnit život. Existují pravidla na správné rozhodování? A můžeme v životě vůbec udělat špatné rozhodnutí?
svetzeny.cz