Přejít k hlavnímu obsahu

Tato data si zapište do diáře: 9. ledna, 18. února, 3. března a další dny, které vám dle astroložky změní život

Jaká data budou nesmírně důležitá z pohledu astrologie v roce 2022? Nepůjde jen o novoluní, úplňky a zatmění Slunce. Čeká nás toho mnohem víc. Britská astroložka Yasmin Boland radí, které dny byste si měli v kalendáři označit. Prý vám mohou změnit život.

9. ledna

První důležité datum z hlediska astrologie se již blíží mílovými kroky. Britská astroložka Yasmin Boland radí, která data si rozhodně zapsat do kalendáře, jelikož jsou významná. Devátý leden je jeden z nich. Každých deset až dvanáct měsíců se Slunce s Venuší potká, a dají společně vzniknout tzv. Venušinu hvězdnému bodu. V tento den je „láska cítit ve vzduchu“. V tento den se zaměřte na své vztahy – dáváte tolik, kolik dostáváte?

18. února

V tento den se planeta štěstí Jupiter setkává s složitým, ale zároveň také vzrušujícím Uranem. V tento den nás dle astroložky čekají dobré zprávy týkající se pandemie. Poloha těchto dvou planet značí svobodu, ustoupí pandemie konečně?

3. března

Třetího března bude dle Yasmin Boland důležité hlavně zachovat klid. Potká se totiž rozzlobená planeta Mars s rozzuřeným Plutem. Negativní energie bude všude kolem a ztráta nervů v tento den by vás jednou mohla mrzet.

Horoskop: Nejhorší den v roce 2022 pro každé znamení zvěrokruhu. Rak zažije peklo 3. března, Býk v půlce května

Máte dobrou náladu a jste plni motivace v novém roce 2022? To je dobře! Ale pozor, v roce 2022 je určitý den, který by vám mohl zkazit dobrou náladu. Přečtěte si, který den si vytáhnete "černého Petra" podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

12. dubna

Dvanáctého dubna nás čeká přímo snová událost. Planeta štěstěny a svobody Jupiter vytvoří vzácnou konjunkci s planetou snů a spřízněných duší Neptunem. K takto krásné konjunkci v tomto postavení dochází jen jednou za zhruba 13 let. V tento den si řada lidí splní své sny či potká spřízněnou duši. Bohužel má tato konjunkce i negativní aspekt v podobě možného zklamání.

3. května

V tento den budou planety Jupiter a Pluto ve vskutku harmonickém postavení. Pluto je planeta, která silně souvisí s pandemickou situací a v kombinaci se „šťastnou“ planetou Jupiter by toto datum mohlo být definitivní tečkou za Covidem a začátkem nové éry.

14. června

Čtrnáctého června oblohu prozáří superúplněk ve Střelci. Nastane vhodný čas ne realizaci vašich přání. Také se v tento den na chvilku zastavte a zhodnoťte, jak se vám dařilo naplňovat svá předsevzetí. Za co se můžete pochválit a co je třeba zlepšit?

13. července

V tento den nastane další superúplněk. Bude velmi silný a na obloze bude zářit ještě jasněji než ten červnový. Pokud máte doma krystaly, v tuto magickou noc je měsíční svit dobije energií. Je to také vhodná doba pro vyčištění prostoru od negativní energie. V tuto dobu můžeme být blázniví i přílišně emocionální, pozor na to, ať neuděláte nějakou hloupost.

Dejte prostor svým snům a vizím aneb chyťte štěstí za pačesy v roce 2022

Všichni neustále hledáme štěstí. Tady a teď je rada, která nám říká všechno a nic. Zde jsou tipy od mentorky Anny Kariny Cassinelli Vulcano pro větší spokojenost.
svetzeny.cz

7. srpna

Tento den je naprosto ideálním datem, kdy se konečně můžete oprostit od své minulosti a nechat odejít to, co vás trápí. Pokud vám cokoliv bralo poslední dobou energii, 7. srpna se od toho definitivně odřízněte.

10. září

Desátého září Merkur vstoupí do své retrográdní pozice. To vždy přináší chaos, zmatky a nervy na pochodu. Zamyslete se, co jste nedodělali nebo co je ještě potřeba zkontrolovat. Udělejte to předtím, než vypukne chaos, který potrvá až do 2. října.

22. října

Venuše tento den opět vstoupí na scénu, tentokrát se vrací do svého domovského znamení Vah. Tento den je velmi příznivý pro lásku. Bude spojen s osudovostí, v tento den mohou nastat zásadní okamžiky ve vztazích. Někteří 22. října najdou svou životní lásku, Venuše jim v tom pomůže.

8. listopadu

Osmého listopadu dojde k zatmění Měsíce. V tento den něco skončí, aby něco nového mohlo začínat. Tyto konce mohou být náhlé, buďte připraveni na zvraty. Možná na vás změny tvrdě dopadnou, ale jednou si řeknete, že se tak dělo ze správného důvodu.

Zdroj: Daily Mail

Horoskop lásky pro rok 2022: Přinese konec toxických vztahů a nevěr. Raci, Panny a Ryby mají šanci potkat svou spřízněnou duši

Co podstatného se ve vašem milostném životě stane v příštím roce? Postavení planet zapříčiní konec toxických vztahů a nevěr. Jaké události čekají v partnerství vaše znamení zvěrokruhu? Největší šanci potkat spřízněnou duši mají Raci, Panny a Ryby.
svetzeny.cz