Přejít k hlavnímu obsahu

Zavřené fitness centrum? Nevadí, se Světem ženy ho můžete mít doma

Info ikona
Svět ženy a fitness

Nemožnost sportovat v komfortních fitness centrech trápí mnoho z nás. Není ale třeba si kazit náladu. Zjistěte novinky ze světa fitness, udělejte si radost a vytvořte si ideální zónu pro cvičení u vás doma.

Přemluvit sám sebe cvičit doma je jeden z těch těžších úkolů. Svět ženy pro vás sepsal pár novinek, které využijete a rozhodně podpoří vaši chuť cvičit a neusnout na vavřínech. Nenechme si zkazit náladu tím, co nemůžeme a využijte toho ve svůj prospěch.

HONOR Watch ES

Tyto krásné sportovní hodinky nejsou jenom vaším kapesním trenérem, ale také krásným doplňkem, který vám připomene, kdy se alespoň na chvíli zvednout a rozhýbat své tělo. Umí naměřit až 95 různých sportovních režimů. Na vysoce odolném AMOLED dotykovém displeji naměříte také třeba srdeční tep 24 hodin denně 7 dní v týdnů nebo okysličení krve, tolik důležité pro správnou funkci našeho organismu.

3 slides, created on 29/Oct/2020 - 11:22:51

Už žádný JO-JO EFEKT

svetzeny.cz

Maska Under Armount

Pokud se místo cvičení doma rozhodnete vyběhnout ven, bude se vám hodit nová maska od Under Armount, díky které se vyhnete podzimnímu nachlazení. Většina z nás, aniž si to uvědomuje, dýchá ústy během dne i při sportu, což není zdraví prospěšné.

Maska je navržena pro nošení během celého dne, ale největší uplatnění najde při sportovní aktivitě, neboť byla vyvinuta pro maximální výkon. Strukturovaný třívrstvý design dokonale sedí na obličeji a poskytuje tak sportovcům potřebné pohodlí a prodyšnost. Zároveň díky možnosti praní a sušení je oproti používání jednorázových roušek šetrnější k životnímu prostředí.

 

Maska Under Armount

Cvičte on-line 

Rozhovor s trenérem Lukášem Kverkou, jak správně začít cvičit, kde najít zdravou motivaci a jak u cvičení vydržet najdete zde. Co je ale novinkou je instagramový profil, kde Lukáš připravil cvičební videa, které vás nejen nakopnou, ale i pobaví.

instagram.com

6 aplikací na cvičení doma

svetzeny.cz

Pořiďte si nový outfit

My ženy víme, že v nových legínách se nám cvičí tak nějak lépe. Online nákupy jsou v plném proudu a vy si můžete vybrat z ohromného množství sportovních kolekcí, které jsou praktické a funkční, ale i velmi stylové. My v redakci máme oblíbenou českou značku Kinoko.

2 slides, created on 29/Oct/2020 - 11:33:26

Spalovače pomůžou

Možná si říkáte, že ej už trochu moc. Ale pokud dodržuje zdravou stravu, pravidlený pohyb, může být spalovač výborným pomocníkem, jak efektivně "nakopnout" vaše tělo. Nemějte ale zkreslené představy, spalovač za vás nezhubne - to musíme všechny samy! 

 

 

2 slides, created on 29/Oct/2020 - 11:44:17

predplatsi.cz